Жінка годує п0кинуте немовля

Коли жінка народжує весь свій перестає бути таким, як був колись. Життя поділяється на до і після. Бути матір’ю це величезний дар, хтось не може дочекатись свого малюка, а хтось нехтує таким дорогим подарунком.

Ця історія сталась давно, люди ще довго розповідали про те, що побачили.

Жінка яка працювала  у відділку куди доставили покинуте немовля, сама було матір’ю вже трьох дітей, на той час. Кожного разу при таких обставинах, дітей швидко відправляли з поліцейського відділку в службу опіки, адже вони були зовсім маленькими й безпорадними. Того дня, було багато роботи, в поспіху прибіг черговий поліціянт і приніс малечу яка ось-ось народилась, а її вже покинула рідна матір. Всі розуміли, що потрібно викликати службу, однак, маля так плакало, що жінка, котра мала вже свої дітей, заохотилась годувати дитину своїм грудним молоком. На неї всі дивились скоса, адже таких дітей зазвичай не можна годувати чужим жінкам.

Жінка коментувала свій вчинок так: ”На маля не можна було дивитись без сліз, зовсім безпорадне і нікому не потрібне, воно нікому нічого погано не зробило. Суспільство повинно дбати  та не забороняти іншим, допомагати таким дітям. У нього немає сім’ї, його покинула біологічна матір, дитина так плакала, що мій материнський інстинкт не залишився байдужим до цього немовля.”

Вчинком своєї колеги пишались всі співробітники поліції. Адже на таке здатна жінка яка сильна духом. Нехай її приклад беруть усі люди, і тоді світ стане набагато добрішим. Віримо, що поменшає батьків, які відмовляються від своїх дітей, адже вони наше майбутнє.

Часто ми залишаємо осторонь проблеми, які б могли вирішити. Це стосується і покинутих дітей. Суспільство не надто забезпечує усім необхідним, матерів які залишаються наодинці з дитиною. Тому, вони рідко витримують таке життя, і часто відмовляються від своїх кровинок. Хтось робить це спеціально, а хтось  – не охоче. 

Робімо наш світ добрішим, і тоді нам вернеться сторицею. Буде менше дітей без батьків, і більше щасливих сімей, де постійно лунатиме дитячий сміх.

Оцініть статтю
Жінка годує п0кинуте немовля