Жінка стала найкращою подругою дружини колишнього чоловіка після бiйки з нею

Ця подія відбулася в нашому селі років зо два тому, але я вважаю, що така ситуація може бути актуальною і сьогодні.
25-річна мешканка нашого села, що на Житомирщині, Ангеліна стала найкращою подругою дружини колишнього чоловіка після грандіозної бійки з нею.
Спочатку, звісно, жінки не дуже сподобалися одна одній. Шлюб Ангелини з Олегом закінчився боротьбою за опіку над їхнім сином та судами щодо аліментів. Кожна їхня зустріч перетворювалася на гучну сваркy.

Ангеліна боялася, що нова подруга її колишнього чоловіка, Олена, стане новою матір’ю для її трирічного сина Ростика. «Жодна мати не хоче, щоб її замінили, і думка про те, що Ростиславчик полюбив би її більше, ніж мене, завдавала мені жагучого болю», – розповідала жінка.

І ось якось, під час святкування дня народження Ангеліни, жінки п0билися. Причиною стало те, що Олена опублікувала в Instagram фотографії дитини. Без дозволу батьків. Це не сподобалося колишній: «Я просто не хотіла, щоб хтось хвалився моїм сином в інтернеті, не спитавши елементарно мого дозволу. Я посварилася через це з і Олегом, що викликало ще більше проблем та переросло в брудну бійку».

Відносини між дівчатами стали змінюватися трохи пізніше, коли Олена запросила Ангеліну та її нового чоловіка на весілля з Олегом. «Я відчула, що це був такий собі акт примирення, я пішла на зустріч і не пожалкувала», – поділилася Ангеліна.

Тепер Ангеліна і Олена, називають одна одну найкращими подругами, влаштовують дівич-вечори раз на місяць і телефонуємо одна одній практично кожен день. «Ми відзначаємо більшість свят разом», – розповідають вони. І підкреслюють, що  дружать, як дві жінки, а не як дві матері.

Подруги створили спільний аккаунт в Instagram, щоб спонукати інших розведених людей зблизитися з новими партнерами їх колишніх.
Також вони допомогли іншій дівчині виявити, що у її хлопця є кілька коханок і та подружилася з ними. У підсумку вони всі разом вирушили в подорож і розпрощалися зі зрадником.

Чоловіки приходять і йдуть, а подруги залишаються.

 

Оцініть статтю
Жінка стала найкращою подругою дружини колишнього чоловіка після бiйки з нею