Змусила думати чоловіка, що у мене з’явився к0ханець і змогла відновити нашу пристрасть

Чого не зробиш заради збереження сім’ї, правда? Ось я так і подумала, коли стала помічати як мій чоловік все більше в1ддаляється від мене.

Ми прожили разом 15 років щасливого подружнього життя, але з часом, як часто буває, пристрасть згасла. Я з чоловіком все більше і більше занурювалися у побутові пр0блеми, сімейні питання, забуваючи розпалювати вогонь всередині нас.

Денис щоразу приходив додому втомлений із роботи, інколи навіть не хотів коштувати вечерю, яку я декілька годин готувала спеціально для нього. Я у свою чергу, стала менше за собою доглядати, не наносила макіяж, не ходила до салону краси на манікюр та педикюр. Підбори давно перестали бути частиною мого гардеробу, аналогічно як і сукні.

Коли одного дня я побачила як Денис задивився на молоду, безсумнівно красиву, дівчину, я вирішила діяти кардинально. У той день я довго думала, як все змінити, і нарешті придумала, що робити далі.

Наступного ж дня я записалася у салон краси, зробила нову стрижку та укладку, професійний макіяж, манікюр. Обов’язково сходила на шопінг, для того щоб оновити гардероб. А головне, зайшла до квіткового магазину і придбала найкрасивіший букет.

У мене було враження, нібито Денис нічого не помічає: ні зачіски, ні нової сукні. Зате скоса подивився на квіти, хоч нічого не сказав у голос. Через декілька днів я знову завітала до квіткового магазину. Іноді ходила ввечері на прогулянку, на самоті, але хто це знав? Так все продовжувалося рівно 2 тижні.

Коли я у черговий раз принесла додому квіти, повертаючись із прогулянки вечірнім містом, Денис дивно себе поводив та вирішив запитати мене напряму: «У тебе, що новий залицяльник появився?». Я лише посміялася, не давши однозначної відповіді. Все йшло за планом. Через день я знову одягла підбори та нову сукню і вирушила на прогулянку, нічого не сказавши чоловікові.

«Невже дружина мені 3рaджyє» – думав у той момент чоловік, як він мені розказував. На його думку, саме тому я так перевтілилася, що аж важко впізнати. Тоді коханий зі всіх сил вибіг на вулицю одразу за мною, та пішов слідом. Ви думаєте я не помітила його? – Звичайно, що помітила, і була дуже цьому рада. Уявляю скільки думок покрутилося в голові чоловіка за цих 30 хвилин, які здавалися йому нескінченними.

Я зупинилася у найближчому парку, біля красивого озерця. Після 10 хвилин очікування, Денис все ж підійшов до мене і сказав, мов відрізав:

– Де він?

– Ось, переді мною. Я чекала тебе, всі ці дні.

Ми ще довго сміялися із цієї ситуації. Маленька жіноча гра змогла не лише повернути бувалу пристрасть, але й зміцнити наші стосунки.

Оцініть статтю
Змусила думати чоловіка, що у мене з’явився к0ханець і змогла відновити нашу пристрасть