Знахідка, за яку віддячили.

Моя внучка справжня радість і гордість для мене. Пам’ятаю, як донька довго не могла завагітніти. Їздили з чоловіком до різних лікарів, навіть до знахаря зверталися, але він виявився справжнім шахраєм. Ми з Ганною, так звали мою дружину і бабусю нашої внучки, хотіли допомогти дуже доньці, нарешті, народити. Тай самі давно хотіли стати бабусею і дідусем. Я працював в лікарні, зараз вже на пенсії. Був лікарем анестезіологом. Я мав багато знайомих лікарів. Один мій колега гінеколог, знайшов контакти дуже відомої клініки у Китаї, яка займається саме репродуктивним здоров’ям. Я дав ці контакти своїй доньці і вони вирішили, що час відправлятися в Китай. І ви знаєте, ми не помилилися, клініка в Китаї і лікарі в ній, допомогли моїй доньці завагітніти. Ми дуже довго чекали на цей момент і нарешті, наша праця показала результат. У мене народилася внучка. Вирішили назвати Єва. Не знаю чому, але нам всім сподобалося це ім’я.

Євочка росла дуже гарною і чемною дівчинкою. Ми з Ганною, можна сказати її вибавили. Донька з зятем весь час працювали. Тай жили ми всі разом, бо Інна, так звали мою доньку, в нас одна дитина з Ганною, тому й завжди хотіли, щоб вона жила з нами. Ми добре жили з зятем, ніколи не було в нас скандалів. Навіть кухня в нас була одна. Але приказка про двох господинь на кухні, це було не про нашу сім’ю. В нас все було мирно, а якщо когось щось не влаштовувало, то ми старалися це обговорити і знаходили компроміс. Одного разу, я чекав свою внучку Єву зі школи. Почав уже перживати, чому її так довго немає, адже в неї сьогодні скорочені уроки і вона мала раніше повернутися додому.

Пройшла година, дві, а Єви немає. Бачу, повертається зі школи моя Єва з великим кошиком яблук. Де вона взяла ці яблука, мені було дуже цікаво. От я почав розпитувати внучку. Вона розповіла історію, яка трапилася з нею по дорозі додому. Виявляється, моя Єва знайшла гаманець. Вона швидко зорієнтувалася, подивилася всередину і побачила там фотографію нашої сусідки. Виявилося, що це був гаманець баби Каті, яка живе неподалік. За те, що вона знайшла її гаманець, баба Катя вирішила віддячити і дала їй так багато яблук. Я дуже пишався своєю внучкою, не пішли намарно наші роки виховання  з Ганною. Я розповів цю історію всім рідним, вони також дуже тішилися і хвалили Євочку.

 

Оцініть статтю
Знахідка, за яку віддячили.