Іноді спонтанні рішення повністю змінюють життя

У мене були літні канікули в університеті. Роботу я собі не знайшла, подруги роз’їхалися хто куди, тож мені залишилося лише розважати себе самостійно, знаходити різноманітні заняття. Чесно кажучи, дома сидіти не хотілося, тож я прийняла рішення зареєструватися на сайті знайомств та спілкуватися із хлопцями, гуляти з кожним, розважатися, трьома словами – проводити весело час.

Напевно, мені щастило, але траплялися лише порядні чоловіки, які навіть оплачували всі наші походи у кафе, кіно. Кожен дарував квіти, один навіть приніс повітряні кульки. Уявляєте собі? Однак жоден з них не викликав у мене відчуття симпатії, ми могли б залишити дружні стосунки, не більше.

Одного дня у чат прийшло повідомлення від Миколи. Хлопець здався мені дуже симпатичним, хоч фотографіям у соціальній мережі я намагалася не довіряти. Ми одразу домовилися про зустріч. Він був першим, який прийшов до мене без квітів, цукерків чи іншого подарунка, зате тримав у руках 2 квитки.

Микола сказав, що цього вечора повинен був летіти зі своєю колишньою дівчиною на Кіпр, проте за тиждень до мандрівки вони розійшлися. Путівки вирішив не повертати, а відправитися самостійно, а потім подумав, що раптом хтось захоче разом із ним. Ну не пропадати ж місцю, все уже оплачено. І, звичайно, запропонував мені.

Це було дуже дивно, навіть спливло на думку, бува, чи не обманює він мене, я ж його зовсім не знаю. Щось перемкнулося всередині і я погодилася. До тепер не розумію, чому ж?! Обговорили місце зустрічі за чашечкою кави та розійшлися по домах, збирати речі. Я сумнівалася усю дорогу, можливо, все ж таки варто відмовитися, це ж небезпечно летіти із незнайомим чоловіком на відпочинок. Попри все, рівно о 21:00 ми уже вилетіли з аеропорту.

Від тоді минуло декілька років. Те доленосне рішення змінило моє життя. Микола виявився чудовим чоловіком, за якого мені пощастило вийти заміж та народити донечку. Цікаво, як би склалася моя доля, якби того літа я не зареєструвалася на тому сайті, не зустрілася із незнайомцем і, головне, не полетіла б з ним на море, ось так, ні про що не думаючи.

Оцініть статтю
Іноді спонтанні рішення повністю змінюють життя