Батько мого чоловіка просто нестерпнuй! Не думала, що так “пощастить” зі свекром

Зі своїм чоловіком я живу вже близько п’яти років, і за всі ці п’ять років мій свекор просто не дає нам нормально жити! Все почалось з того, що він звuнувачує нас, наче б то ми живемо в його будинку. Але будинок той зовсім не його — а мого чоловіка, точніше його бабусі по матері, яка переписала будинок своєму онукові.

Мама чоловіка померла, ще коли йому було шістнадцять. Коханий розповів, що таким нестерпним його батько був ще до смерті матері. Постійно виганяв його з будинку і говорив, що син не заслужив на своє житло.

А хіба він заслужив? Мій свекор постійно пиячив і бив свою дружину. Чоловік все це бачив, але не міг нічого зробити…Він пам’ятає, як батько вмовляв матір з бабусею переписати будинок на нього — такий він жадібний…

Якось свекор почав ділити будинок, а для цього викинув всі дитячі речі з кімнати, яку він вважав своєю. Я тоді дуже розізлилась на нього, адже така агресія дорослого чоловіка просто неприпустима коли в будинку діти!

Більше з таким свекром я жити не можу! Не знаю навіть, що робити в такій ситуації, адже вигнати його не можемо — все-таки батько мого чоловіка, але і говорити він навідріз відмовляється — характер у нього бридкий.

Я наприклад не хочу, щоб мої діти мали такого дідуся, який постійно кричить та обзиває нас…Що порадите в такому випадку?

Оцініть статтю
Батько мого чоловіка просто нестерпнuй! Не думала, що так “пощастить” зі свекром