Батьки моєї подруги переписали всю квартиру на молодшу доньку

Сьогодні я зустрілася зі своєю подругою, яка була дуже засмучена. На мої питання, відповідала холодно та коротко, а потім не витримала і розказала усе.

Виявилося, що її батьки переписали повністю їхню квартиру молодшій сестрі, мовляв, моя подруга, Оксана, заробить собі, а молодшій потрібно допомагати. У мене також є молодша сестра, і, чесно кажучи, те, що моя мати більше піклування спрямовувала на неї, мене особливо ніколи не хвилювало, але якби вона вчинила так само, думаю, я б образилася, адже це зовсім не правильно. Хіба можна ділити дітей?

Тепер подруга плаче та вважає свої батьків зрадниками. Ті навіть не розуміють, що зробили щось неправильно. Матір Оксани вважає, що моя подруга зовсім скоро вийде заміж, там переїде жити до чоловіка, а хто буде за ними у старості доглядати? – Саме тому заповіли житло меншій доньці, яка залишиться поряд з ними.

Це просто несправедливо. Вони обоє їхні діти, але квартира дістанеться лише одній доньці. Я вважаю так: народили двох, – то і спадок залишаєте обом. Оксані, між іншим лише 20 років, навіть потенційного нареченого немає, не то, що чоловіка, до якого можна буде переїхати. Батько заспокоює, мовляв, вона поки може спокійно жити з ними й відкладати на власне житло самостійно, якщо так хоче. На їхню думку, якщо вони подругу не виганяють, то з це теж допомога.

Зараз Оксана відчуває себе зайвою у власному домі, немовби всі лише очікують, коли вона переїде кудись подальше. У її планах уже тепер зібрати свої речі й перебратися на орендовану квартиру, адже краще так, аніж знати, що рідний дім уже не твій. Працює вона ще з 18 років, тому вийняти житло можливість має. Я, особисто, повністю її підтримала і сказала, що якщо бажає, може пожити у мене, поки назбирає трохи грошей для самостійного життя.

Оцініть статтю
Батьки моєї подруги переписали всю квартиру на молодшу доньку