Батьки повинні нести відповідальність за своїх дітей.

Я поїхала на море. На роботі дали відпустку, тому і вирішила трохи відпочити і зараз розповім вам випадок, який трапився під час мого відпочинку. Одного разу я прийшла на пляж відпочивати і побачила, як батько і мати кри4ать на своїх дітей. Тато каже до сина:

– Ти взагалі розум маєш? А мати дивиться на доньку і водночас плаче, як бере рятувальний круг, в якому плавала дитина. Потім кидає його просто в море. Я продовжувала спостерігали за цією ситуацією і слухайте, що було далі. Я засмагала на цьому пляжі на березі і бачила як маленькі діти граються на початку моря. Чомусь я одразу звернула на них увагу. Це був хлопчик років так чотирьох й дівчинка, напевне, вона була трохи старша, мала десь приблизно шість. Вони бавилися собі, мали надувні жилети і просто стрибали у воду й водночас ниряли, час від часу знімаючи захисні жилети, щоб краще пірнути.

І якось я бачу як до дітей підходить дівчина, молоденька така і просить дітей нирнути у воду і пошукати їй підвіску, яку вона опустила.Мадам покликала малюків із собою. Вони вирішили піти за нею. Щоправда, діти трохи боялися, я це бачила, але все ж таки пішли. Дівчина відвела малих у те місце, де опустила свою річ і попросила пірнути, щоб витягнути її. А я лежала й дивилася, що ж буде далі. А потім було те, що хлопчик відплив дальше від берега, а дівчинка ближче, вони почали пошуки. Все ж таки підвіска цієї дівчини не знайшлася. Діти ще довго шукали, але все було марно. Пройшло трохи часу і тут я бачу як до берега підбігають батьки цих діток і просто починають на них сваритися і дуже голосно. Так, що увесь пляж чув. Дехто казав, що нічого страшного не сталося, інші стверджували, що за дітьми треба слідкувати і нікуди від себе не відпускати.

А я якщо чесно думаю про цю ситуацію зовсім по- іншому. По- перше, батьки повинні були тримати своїх дітей біля себе і нікуди не відпускати, а по- друге, якщо б я зрозуміла, яка ситуація склалася, то на місці цих батьків я б просто в першу чергу звернулася до людини, яка забрала цих діток і заставила їх пірнати у пошуках підвіски. І так би її насварила, що вона б взагалі забула, що щось загубила. І взагалі, я вважаю, що діти взагалі ні в чому не винні, вони ж іще зовсім маленькі й не розуміють наслідків, які б могли бути. Добре, що все закінчилося успішно і всі живі й здорові.

 

Оцініть статтю
Батьки повинні нести відповідальність за своїх дітей.