Через багато років зустріла колишнього, він виявився водієм таксі

Цього ранку мені прийшлось на великій швидкості заскочити у таксі. Це був проливний літній дощ, а я не встигала на роботу. 

-Вулиця Приозерна 15, будь ласка. 

-Лілю, куди поспішаєш? 

Голос був дуже знайомий. Мені й на думку не могло спасти те, що через стільки років зустріну свою першу любов, та ще в таксі. Він сильно змінився з них часів, став похмурим і сумним. Волосся стало повністю сивим, не зважаючи на молодий вік. 

Ми з Олегом познайомилися ще в школі в коледжі почали зустрічатися. Проте всі говорили, що ми не пара. Він був з багатої сім’ї, а я зі звичайної. Олег був ледачим на надіявся на гроші батьків. Його батьки з самого початку були проти, але ми були молодими і нам було байдуже на заборони. 

Одного разу на святкування свого дня народження Олег запросив мене до себе додому. В цей час прийшов і близький друг його батька з донькою. Батьки мого хлопця зневажливо ставились до мене та представляли мене, як подругу. В цей ж час ту дівчину вони намагались зблизити з Олегом. Вона мала стати нареченою мого коханого, адже підходила йому по статусу.  

Я не могла терпіти такого відверто глузливого відношення. Ми розійшлися з ним. На прощання побажала знайти дійсно достойну дівчину. Після цього вирішила вступити в університет і почати життя заново з новими друзями та оточенням. Це допомогло швидше забути про невдалий досвід стосунків. 

Згодом я влаштувалась на високооплачувану роботу. Познайомилась з чоловіком, який змінив мої стереотипи про протилежну стать. У нас народилися чудові, розумні діти. Мої мрії стали реальністю. І моє життя можна було назвати ідеальним. 

-Ти живеш в цьому будинку? – спитав Олег. 

-Так. А щось не так? 

-Просто це досить дорогий район міста. Не очікував, що тут зможу побачити тебе. 

Він явно був шокований. Та яку його батьки вважали біднячкою, зараз добилась висот. Я розпитала Олега, про те як склалось його життя. Виявилось, що він все-таки одружився з тією дівчиною, її звали Ілона. В них народилось троє синів. Батьківський бізнес занепав, тому що виявили проблеми з законом. Вони були вимушені розпродати все майно та залишились ні з чим. Ілона розлучилась з Олегом незабаром від тих подій. Їхній шлюб був з розрахунку, а коли виявилось, що грошей нема то й дружина пішла та забрала дітей. 

Олег переїхав в місто. Оскільки працювати за спеціальністю він не міг, бо мало часу приділяв навчанню, то і робота була відповідна. Спочатку заробляв на складі, тягаючи величезні пакунки, а потім влаштувався таксистом. Йому потрібно виплачувати аліменти колишній дружині. 

-Можливо зустрінемося на вихідних. Поп’ємо кави, обговоримо  минуле. – сказав Олег. 

Я живу в теперішньому. Минуле не згадую і на тебе зла не тримаю. Ми справді були дуже різні. Це не твої батьки, а доля нас розлучила. Мені здається, все сталося, як повинно було. 

-Але я справді кохав тебе, вони змусили мене. Батьківська думка була для мене дуже важливою. Коли Ілона пішла, вони сказали, що краще б не втручалися в наші стосунки. 

Шкода, що правильні думки приходять в голову так пізно. Певною мірою, в цей момент я зрозуміла, що вчасно втекла від нього. Хоч тоді я почувала себе розбитою і обманутою, зараз мене переповнювало почуття щастя. 

Завдяки стосункам з ним, в мені прокинулось почуття показати всьому світу, на що я здатна. Образа та приниження, які керували мною спочатку дозволили мені ризикувати. Лиш щоб не бачити хлопця якого любила, переїхала в інше місто і зустріла справжню любов і батька моїх дітей. 

Нарешті ми добралися до пункту призначення. Для мене ця поїздка була наче квитком у минуле, наче пережила всі ці емоції. Я змогла відпустити минуле, попрощатися з ним назавжди. 

Ну бувай, Олеже! – сказала я оплачуючи дорогу. 

-Приємно було побачитись. Дай свій номер, і ми все таки погуляємо. 

Я лиш посміхнулась у відповідь і жовте таксі, яке від’їхало від мого офісу забрало всі образи. Життя і так покарало Олега, за те що він мені заподіяв. Воно розставило всіх по своїх місцях, як фігури на шаховій дошці. Надіюсь, більше його не побачу. 

Оцініть статтю
Через багато років зустріла колишнього, він виявився водієм таксі