Чоловік два роки приховував, що він мільйонер

Анна з Олегом познайомилися в одному супермаркеті. Вона тоді була звичайною касиркою.

Одного разу Олег прийшов в супермаркет купити каву. За касою сиділа дуже симпатична дівчина, яка одразу сподобалась чоловікові. Анна тільки-но влаштувалась на роботу касиром, іншої роботи вона поки не змогла знайти…Чоловік одразу почав кепкувати з дівчини, щоб таким чином вона його запам’ятала.

Кожного дня Олег приходив до цього супермаркету і купував одне і те ж саме — персиковий сік. Цей напій кожного разу змушував касирку посміхатися — вона запам’ятала Олега і його пристрасть до персикового соку.

Олегові насміхання з Анни переросли у щось більше — він закохався у дівчину. Їхні відчуття стали взаємними, і згодом закохані почали зустрічатись.

Чоловік приносив квіти на роботу до Анни. Всі її колеги заздрили дівчині — такий красивий чоловік залицявся до звичайної касирки…Але й Олег мав вигляд звичайного чоловіка. Він ніколи не купував у супермаркеті дорогі продукти…

Згодом чоловік освідчився Анні. Весілля вони не робили — на нього б пішло досить багато коштів. Жили в однокімнатній квартирі — знімали у знайомих. Анна постійно працювала, але Олег майже нічого їй не розповідав за свою роботу. Але дівчина не нав’язувалась — їй було все одно скільки заробляє чоловік, головне, що вона його кохає.

Якось Анна дізналась, що вагітна. Олегові довго не могла зізнатися — боялась, що коханий злякається…Адже вони не були достатньо забезпечені, щоб виховувати дитину.

Та все ж таке довго не можна приховувати, тому Олег дізнався, що його дружина вагітна. Наступного дня чоловік прийшов до Анни на роботу і знову взяв персиковий сік. На касі він вручив також Анні конверт. Дівчина була збентежена, адже вона була на роботі, і їй було ніяково зараз з’ясовувати сімейні стосунки, але все ж відкрила його.

Там лежало дві путівки на Мальдіви. Дівчина була шокована…Вона не розуміла, звідки у чоловіка стільки грошей на таку річ. Олег був із серйозним поглядом, але згодом не втримався і посміхнувся.

– Кохана, це подарунок тобі…

Як виявилось, Олег був не таким простим чоловіком. Він був мільйонером. Ці два роки стосунків з Анною він приховував, що багатий, але лише для того, щоб перевірити дівчину. Як бачите, перевірку вона пройшла.

Оцініть статтю
Чоловік два роки приховував, що він мільйонер