Чоловік сказав, що мені пора втрачати зайву вагу і забрав мій сніданок!

Я познайомилася зі своїм чоловіком, коли мені було уже понад 30 років. Уже всі подруги були заміжні, окрім мене. Жила лише задля роботи, нічого більшого не мала. І тут зустріла високого, красивого чоловіка, на ім’я Михайло. На диво, я йому дуже сподобалася, як і він мені. Оскільки уже через місяць я була знайома з його батьками, то не мала сумніву, що все більш як серйозно. Просто так же матір’ю знайомити не будуть.

Зі своєю свекрухою я одразу знайшла спільну мову. Навіть під час сварок вона стає на мою сторону, а не на сторону Михайла, це так мило. Лише після весілля я дізналася, що Марія Павлівна сама підштовхнула свого сина до чим швидшого одруження, адже не сумнівалася, що я дівчинка хороша, і люблю Мішу. Так, що весілля ми уже зіграли після 3-х місяці знайомства.

Далі народилися діти. Першою була Полінка, уже через рік і Андрійко. Я відтоді не працюю. З декрету в декрет ходжу. Поки в садок нікого віддавати не хочу, я, адже все одно вдома сиджу. Маю можливість самостійно водити дітей на різноманітні розвиваючи гуртки, Полінка на танці ходить і на малювання, Андрійка віддала на плавання. Так що спілкування дітям вистачає. Вважаю, що мама я чудова.

Але ось, яка ситуація склалася. Після народження сина, я дуже набрала вагу. Під час знайомства із чоловіком я була мініатюрна дівчинка, важила лише 50 кілограмів. До того ж у спортзал ходила 2-3 рази в тиждень після роботи. А зараз коли? З двома то дітьми. Намагалася уже і вдома займатися, але то діти галасують, бігають, то відчуваю себе незручно. Ось і важу вже під 90.

Чоловік спочатку мене хом’яком жартома називав. Навіть говорив, я маю непоганий вигляд, коли така кругленька. Проте зараз йому уже не до жартів, видно, адже він почав відверто висловлювати своє незадоволення.

На минулих вихідних ми сіли снідати, я поклала собі в тарілку три оладки. Мій чоловік сказав, що мені пора втрачати зайву вагу і забрав дві, залишивши мені лише одну ! А потім ще й сказав: “Ти неохайна. Так що якщо я захочу бути з іншою жінкою, – це ти винна”.

Мені було дуже сумно від цього. Ні, я б звичайно рада в спортзал сходити, а ще красоту наводити, манікюр і педикюр зробити, різні там масажі. У косметолога теж давно не була. Маски сама роблю вдома. Але й де грошей на то все взяти?

Мені прикро. А ось як зрозуміти й пробачити чоловікові? Я знаю, як багато чоловіків підтримують своїх жінок, навіть подруги із таким живуть, ніхто їм не докоряє як мій. Напевно, не любить він мене…

Оцініть статтю
Чоловік сказав, що мені пора втрачати зайву вагу і забрав мій сніданок!