Чоловік сказав, що жодної ноги, окрім нашої та дочки у нашому домі більше не буде

Нещодавно нарешті здійснилась наша мрія, – ми з чоловіком багато працювали, докладали багато зусиль і нарешті придбали собі невеликий домік біля моря. Самі живемо за 110 км від нього, тому спершу приїжджали туди як на дачу на вихідні, щоб відпочити від робочих буднів, а потім вирішили залишили свою квартиру дочці, а самі повністю переїхали в наш будинок. Проте відколи про нього дізналися наші родичі, ця оселя стала безплатним готелем, а не нашим романтичним місцем.

Чомусь всі – і далекі, і близькі родичі, – вирішили відвідати нас і провести кілька днів на природі. Наприклад, без попередження моя сестра приїхала до нас зі своїми маленькими дітьми, які є моїми племінниками. А її діти дуже, дуже енергійні й неконтрольовані, і вони не можуть сидіти та чекати хвилину. Одному було 8 років, іншому – лише 5 років. Я ніколи не бачила, щоб діти були такими гамірними.

Тоді останньою краплею стало, коли я прийшла додому на сьомий день їхнього перебування, а вдома було божевілля. Їх двоє маленьких дітей перевернули вміст шафи, а крім того, вони розфарбували весь одяг фарбою. У відповідь на мої слова і шоковані очі їхня мати відповіла: “Ну, вони просто діти”. А де ж вона була? Постійні прохання від родичів дозволити їм пожити у нас стали дуже швидко набридати. Ми з чоловіком стали для них немовби безплатним місцем для проживання під час відпустки. Практично кожні вихідні, та й на тижні, у нас хтось проживав. Минулого понеділка зателефонувала моя матір, сказала, що їй жарко і вона хоче ближче до моря, при чому приїде разом зі своєю сестрою і її дітьми.

Чоловік більше не витримував і сказав, що жодної ноги, окрім нашої та дочки тут більше не буде: ніяких родичів, ні його, ні моїй. При наступному телефонному дзвінку він так і відповів, мовляв, у нас свої плани на вихідні й, на жаль, ми не маємо змоги їх прийняти, і, що ми не волонтери, їжа, комунальні послуги, якими вони користуються, вимагають оплати. Якщо треба він може дати номера власників, які здають в оренду дома поблизу.

Не знаю, мені було трохи соромно і страшно, раптом на нас всі відвернуться і перестануть спілкуватися. Хоч дійсно погоджуюся, що якщо зараз чітко не висловити свою позицію, то постійно будемо скасовувати свої плани для того, щоб бавити всіх навколо.

Оцініть статтю
Чоловік сказав, що жодної ноги, окрім нашої та дочки у нашому домі більше не буде