Чужих дітей не буває.

Ця історія зворушила серця тисячі людей у соціальних мережах. Діанка ходила в дитячий садочок. Дівчинці було чотири рочки. У сім’ї дівчинки не було тата. Він загинув при виконанні службових обов’язків. Але Діанка добре пам’ятала свого тата. Хоч і в цьому віці, діти слабо можуть щось запам’ятовувати, але Діанка не така. Вона пам’ятала як батько грався з нею, малював різні малюнки і ходив з нею на піцу, у їхню улюблену піцерію. Мама виховувала Діанку одна.

Вона працювала дуже багато. Тому інколи, навіть не могла встигнути забрати донечку із садочка. Але вихователі все розуміли і допомагали Аллі, так звали дівчинки маму. Одного разу, трапився саме такий випадок. Алла затрималася на роботі. Був важкий день, багато клієнтів. Алла працювала в банку. Вона не змогла забрати донечку із садочка вчасно. Подзвонила до виховательки, попередила її, що прийде пізніше, бо затрималася на роботі. Вихователька послухала Аллу. Прийшовши в садочок по Діанку, Алла побачила для себе дуже милу картину. Інна Вікторівна, так звали виховательку, обнімала і утішала Діанку, коли вона розплакалася. Алла чула як її донечка говорила:- Мама забула про мене, вона не прийде більше. А Інна Вікторівна казала:- Мама тебе любить і обов’язково забере.

Алла сфотографувала виховательку і свою доньку, а під фотографією створила допис: “І справді чужих дітей не буває, ось такітурботливі  вихователі у нашому садочку.” Це фото вона розмістила у соціальній мережі, воно набрали тисячі переглядів і коментарів. Алла дякувала Інні Вікторівні за її відданість до роботи і добре серце.

 

Оцініть статтю
Чужих дітей не буває.