Чи завжди брендові речі кращі ніж звичайні?

У мене є знайома, яка просто схиблена на брендах. Не важливо, чи гарний має вигляд та річ, якщо бренд — вона обов’язково її бере.

Я ж звикла одягатись так, як мені подобається. Але, звісно ж, звертаю увагу на ціни. Заробітна плата в мене невеличка, але я вмію витрачати її з розумом. Їжу купую лише якісну, на одягу можу трішки й зекономити, але одягаюсь гарно і зручно. Загалом, мене все влаштовує!

А от моя подружка може харчуватись дешевою локшиною, але ходити з дорогим айфоном чи навушниками, які коштують всю її заробітну плату. От чому так люди залежні від брендів? Ніколи цього не розуміла.

Якось ми розмовляли, я розповідала, що хочу собі купити новий телефон, адже мій щось перестав добре працювати, то подружка почала давати свої поради.

– Хочу якийсь недорогий, навіщо витрачати шалені гроші на телефон? Все одно він рано чи пізно також перестане працювати.
– Чому ти не хочеш купити айфон? Зараз всі ходять з айфонами, а такі андроїди як у тебе це вже минуле століття — запевняла мене подружка, хоча сама ж нещодавно ходила з “таким андроїдом”.
– Я не бігаю за брендами, для мене головне комфорт. – відповіла я подружці, і та замовкла.

Ще пізніше подруга викликала в мене усмішку. Я купила в магазині кросівки — шкіряні, мають гарний вигляд, українського виробництва. Сподобались мені з першого разу, вирішила показати їй подружці.

– Як ти взагалі в таких можеш ходити, це ж якась “пальонка”, – мовила вона.
– В сенсі? Дуже гарні кросівки, зручні й новенькі, мені подобаються, та ще й шкіряну і за таку невеличку ціну!
– Ну такеее, он я собі в секонд-хенді нещодавно купила кросівки, справжні, брендові, Адідас! Не такі як ти купуєш!

Як вона мені їх показала, я ледь стримувалась, аби не засміятись, хоча це було дуже важко! Виглядали вони так, неначе їм вже було років двадцять, поношені, страшні. Я навіть не знаю, як вона їх випере, це буде зробити дуже важко. Але ж вони брендові! Справжній Адідас!)

А позавчора взагалі попросила їй позичити трохи грошей, бо купила брендові духи, і коштів взагалі не залишилось.

 

Оцініть статтю
Чи завжди брендові речі кращі ніж звичайні?