Дівчина врятувала маленьку собачку і забрала її до себе, навіть не підозрюючи, що вона чекає на цуценяток

Марина як завжди пізно ввечері поверталась до дому. Єдине, що вона тоді хотіла — це прийняти гарячий душ, повечеряти й лягти спати, щоб з новими силами розпочати наступний день. Це була перша робота дівчини, тому вона так уважно відноситься до неї.

Цього вечора Марина почула якийсь дивний звук біля сміттєвих баків, які знаходились майже біля під’їзду дівчини. Коли підійшла ближче то побачила собачку. Вона здалась Марині зовсім не бе3притульн0ю — тварина не була худорлявою. “Видно, що господарі відгодували, можливо просто втікла, або чекає на них тут” – подумала дівчина, і залишила собачку.

Наступного ранку, проходячи повз смітники, Марина побачила свою вчорашню “знайому”.

– Зрозуміло, ніяких господарів у тебе не має…Ну, і що ж мені з тобою робити? Цікаво, як взагалі ти тут опинилась — дівчина розмовляла до пса, перехожі напевно подумали, що вона божевільна.

Марина витягнула зі своєї сумки їжу, яку взяла для того, щоб перекусити на роботі, але нагодувати безпритульну тваринку зараз було важливіше. Собачка спочатку довго дивилась на їжу, соромилась підійти, але згодом з великим апетитом почала їсти. Дівчина залишила тварину і пішла на роботу.

Весь робочий день Марина думала про цього пса. Він не виходив з голови дівчини. Марина довго мріяла про домашнього улюбленця, тому вона вирішила, якщо повернеться з роботи, і побачить цю ж саму собаку, то забере її до себе.

Але песика не було…Дівчина почала перейматись, адже погода на вулиці ставала все гіршою — осінь, постійні дощі, скоро взагалі може піти сніг. Куди ж пішла ця крихітка?

Коли Марина готувалась до сну то почула за вікном гавкіт собаки. Вона вийшла на балкон і побачила, як якісь підлітки кидають у песика каміння. Коли дівчина вибігла з під’їзду, то розбишаки вже втекли, а пес все ж сидів на місці. Марина впізнала, що це та сама собака, яку вона бачила біля смітника. Вона роздивилась тваринку і помітила, що в тої щось із лапкою, тому одразу ж поїхала до ветеринара.

Здоров’я песика нічого не загрожувало — лише невеликий забій лапки. Марина вже подумала забрати цю нещасну собачку собі, але ветеринар її попередив, що тваринка вагітна.

Марину це не злякало — сама доля і численні збіги вказували їй, що ця собачка буде її вірним другом, тому дівчина забрала її до себе.

 

 

Оцініть статтю
Дівчина врятувала маленьку собачку і забрала її до себе, навіть не підозрюючи, що вона чекає на цуценяток