Дівчина, з якою не варто було зустрічатись

8 листопада, 11:56

Доброго ранку Борисе Олександрович.

– Доброго, я Вас слухаю.

– Я щодо Олени Степанівни. Вона сьогодні знову не з’явилась на своєму робочому місці, хоча обіцяла сьогодні виконати усі поставлені завдання минулого тижня. Замінити немає кому, тому вирішила повідомити Вас як директора.

– Добре, я поговорю з нею особисто.

Офіс. Купа невирішених питань. Третя чашка кави за ранок на столі. Так виглядають мої дні, працюючи директором у фірмі. Олена моя дівчина, з якою я довгий час знайомий і тиждень тому я замовив дизайн кільця для пропозиції. Зараз окрім рутини на роботі я постійно думаю за пропозицію й наше майбутнє…

Люба, привіт.

– Привіт милий.

Як себе почуваєш?

– Сьогодні мені щось зле, не можу ніяк встати з ліжка навіть. Дуже болить голова.

– Ти викликала лікаря?

– Ні, у цьому немає потреби, у мене таке часто трапляється, просто це від перевтоми.

– Ось чому ти не прийшла

– Як ти зрозумів, то так, я не змогла прийти й мені дуже прикро

– Добре, одужуй, я заїду до тебе увечері.

– Мені здається, краще сьогодні  мені побути ізольованою від людей, тому пробач, не сьогодні.

На цьому наша телефонна розмова закінчилась. Я знову не міг сконцентруватись на праці, тому вирішив узяти перерву й посидіти на даху, щоб налаштуватись на розв’язання питань з гори паперу на моєму робочому місці.

Я не знав як мені поступити з Оленою, бо я дуже співчуваю їй і мені боляче самому від таких новин, але довгий час через її мінімальну працю компанія йде в мінус і я дуже багато на що закриваю очі, щоб її не звільнити.

Завершення робочого дня. 19:09

Я замовив доставку на дім, вказавши її адресу. Вирішив зробити їй приємно і тому купив її улюблені солодощі з фруктами та квітами. Кур’єр через годину повідомив, що отримувач так і не відчинив двері, тому залишив замовлення під дверима.

– Мабуть, їй дійсно зле — подумав я.

23:26

Перед сном я зайшов у Instagram, де переглядав розповіді друзів. Там я наткнувся на нещодавно зроблене фото у клубі подруги моєї дівчини, де вона також була. Я написав їй, розпитуючи чи скоро вони додому.

9 листопада, 1:37

Лєнка ще зі мною, ми ще трішечки й додому, обіцяю, зі мною Саша, тому не переживай! – відповіла знайома через тривалий час.

1:46

– Добре, тоді не переживаю за вас, але стримай свою обіцянку! – довго думаючи, я все-таки відписав, хоча я був шокований такій правді.

4:55

Я зовсім не міг заснути, бо увесь час думав за неї. Так, я частково переживав за її нічну прогулянку, але мене зовсім не це турбувало. Невже увесь цей час вона мене використовувала?

10:37

Я не виспався і був дуже втомленим, але потрібно було бути в офісі. Робота кипіла і до мене завітала моя секретарка, яка знову запитувала щодо Олени Степанівни.

– Борисе Олександрович, я розумію, але нам потрібно або замінити іншим працівником або відмовити нашим замовникам. Іншого варіанту на жаль немає.

– Не переживайте, я звільнив Олену і завантажив на сайт оголошення, що ми шукаємо нового працівника на дану посаду.

Звільненням це не закінчилось. Ми зустрілись у нашому улюбленому ресторані останній раз, бувши у відносинах. Я проаналізував цієї ночі усе заново і зрозумів як багато я не помічав того, що вона користувалась і брехала мені. Я не хочу пов’язувати своє життя з такою людиною, тому це був кінець.

Оцініть статтю
Дівчина, з якою не варто було зустрічатись