Допомогла подрузі з її проханням, а вона вказала мені на двері замість того, щоб дізнатися про моє самопочуття

Мене завжди дивували люди, які не бачать далі свого носа, егоїстичні до глибини свої натури. Такою виявлялася моя найкраща подруга. Ми спілкувалися довгих 10 років, я й подумати не могла, що Оксана на таке здатна.

Одного дня мій мобільний зателефонував о 4 ранку. Я побачила, що дзвонила подруга. Одразу подумалося, що щось трапилося, чого б ще телефонувати о такі ранній порі? З іншого кінця зв’язку Оксана повідомила, що їй потрібна термінова допомога і щоб я приїжджала до неї негайно. Зрозуміло, що прийшлося одразу збиратися, викликати таксі та прямувати в сторону дому подруги.

Одним словом, у неї матір уже зовсім старенька, до того ж є маленька дитина. Вночі трапилося погіршення здоров’я у неньки, тож подруга терміново виїжджала до батьківського дому, а на мене залишила дитину. Я, звичайно, не заперечила (чоловіка в Оксани немає). Приїхавши о 5 ранку до неї, довелося вигуляти її собаку, потім зібрати дочку до дитячого садочка. Далі сама побігла на роботу. Відпросилася з неї швидше, оскільки дитячий заклад працює лише до обіду.

Забрала маленьку Іринку і зрозуміла, що так набігалася, навіть не поснідала і не пообідала. Заїхала у продуктовий магазин, накупила 2 пакети харчів, думала, зараз скористаюся кухнею Оксани й нагодую і себе, і дитину. Проте потім плани трохи змінилися. Згадавши про собаку, знову перш ніж стати до плити, вийшла з ним побігати декілька колів навколо дому. Повернувшись, побачила, що дома в Оксани вже сидів її брат разом із самою подругою та смачно поїдали продукти, які я завезла.

А тоді мені подякували за допомогу та вказали на двері, мовляв, вони всі дуже стомилися і хочуть побути на самоті та обговорити подальші дії стосовно матінки. Чесно кажучи, я дуже здивувалася. І це все? Навіть не запитали чи хочу пообідати! Хіба ж просто так мені б спливло на думку закупляти подрузі цілий холодильник? Вдячність її виглядала надто сухою та холодною, немовби я була зобов’язана увесь день провозитися з її дочкою та собакою.

Пройшов уже понад тиждень, а образа все ще сидить у мені. Не відповідаю ні на дзвінки, ні на повідомлення Оксани. «Ну як так?» – все крутиться у голові. Можливо, подруга сама була у такому стані, що не здогадалася спитати про моє самопочуття? Як думаєте? Напевно, я надто взяла все близько до серця.

Оцініть статтю
Допомогла подрузі з її проханням, а вона вказала мені на двері замість того, щоб дізнатися про моє самопочуття