Дорослий чоловік веде р0зпусне життя та прuнижує доньку

Мій тато зовсім змінився, почав загравати до симпатичних дівчат, які мені у подруги годяться — розповідала подруга, переживаючи за свого батька. Звати його Андрій Петрович, йому зараз 54 роки, хоча він зовсім не виглядає на свій вік. Чоловік дійсно уміє доглядати за собою.
– Він дуже зіпсувався і поводиться як підліток, якого треба ретельно виховувати — продовжувала Олена.

– Мені соромно розповідати про таке, бо це зовсім не стандартна ситуація. Ми звикли чути історії, де неслухняні діти або жорстокі батьки, але ж не про рідного батька, який не відрізняється за поведінкою від дитини — тихеньким голоском вимовляла, слово за словом, дівчина. Андрій Петрович розлучився зі своєю колишньою жінкою та залишився жити разом з єдиною донькою від неї.

Це гидко спостерігати, коли дорослий чоловік залишає свої обов’язки та водить різних жінок або й молодих дівчат по ресторанах. На жаль він висвітлює свій спосіб життя у соцмережі, за якими спостерігають усі, хто знайомий з Оленою. Одного разу я була у гостях подруги, а в цей час її тато прийшов не сам. Мотив був однозначним. Старша донька не могла стерпіти такого і гаряче сварилась з ним.

Коли я збиралась покинути квартиру, побачила як Андрій Петрович штовхнув доньку та почав голосно настоювати на тому, що це не її справа і вона не має лізти у це своїм бридким носом. Я була шокована таким словам від батька моєї близької людини.  Гірко розуміти, що я не здужаю змінити цю ситуацію. Дівчина давно вже турбується про себе сама, бо допомоги від такого отця не дочекаєшся. Він егоїстичної точки зору. Шалені гроші витрачає тільки на свої бажання.

До цього ж Олена ділилась як він принижує її за зовнішній вигляд. “Ти дівчина чи корова?” – останнє, що вилилось з його рота. З дорікань чоловіка можна зробити висновок, що ми створені для того, щоб подобатись таким як він. Я не хотіла бачити у такому стані подругу, тому я забрала її до себе з мамою, яка була дуже рада мати ще одну особу, яка стала рідною душею.

Оцініть статтю
Дорослий чоловік веде р0зпусне життя та прuнижує доньку