Дружина закохалась в іншого чоловіка — як виявилось, то був мій рідний брат. Вона одразу ж потребувала р0злучення, адже вже чекала на дитину…Я був шокований такій звістці, і моя матір все знала, але не хотіла, щоб ми з братом сварuлuся. Як вони всі так могли зі мною вчинити?!

Зараз я живу в Чехії. Ще пів року тому я приїхав сюди р0збитий в1дчаєм і не знав, як далі рухатись…Рідні 3радuли мене, тому я більше не хотів залишатися в Україні, а почати життя з чистого аркуша. І я радий, що зробив такий крок — життя налагодилось. Я знайшов хорошу роботу, винаймаю житло — живу у своє задоволення. Але нещодавно на телефон прийшло повідомлення від матері, яка просила приїхати, тому що мій брат захв0рів…

З братом ми були зовсім різні. Він завжди був занадто галасливим та неслухняним, але любові до нього було більше…Мама завжди підносила його вище за мене, хоча старшим був я. Та я вважаю, що такої уваги він зовсім не заслужив від батьків. Адже через нього в нас були одні прoблеми — він постійно потрапляв у неприємні ситуації, якось ледь не потрапив за решiтку, але батько відвалив пристойну суму грошей на його звільнення від в’язницi.

Два роки тому ми всі подумали, що він нарешті отямився і прийшов до нормального життя. Брат привів до дому свою дівчину, мама думала, що у них все серйозно, але вже через декілька місяців вона покинула брата, через те, що він зрадив її зі своєю знайомою. Я ж на той час вже давно був одружений на Аліні й ми разом виховували доньку Марійку. В мене все було чудово, до того моменту, коли я дізнався страшну правду моєї дружини.

Жили ми тоді всі в одному домі. Він був великий, тому батьки наполягали, щоб ми залишились з ними, адже будинок продавати вони не хотіли. Дружина спочатку опиралась, але згодом прийняла пропозицію. Я ж тоді навіть не розумів, що мене чекає…

Почав помічати за дружиною дивну поведінку…Вона помітно поправилась. Одного дня вона дала мені у руки тест на вагітність. Я зрадів, що тепер у мене буде ще одна дитина. Але дружина враз забрала мою радість — вона була вагітна від іншого чоловіка, як виявилось, від мого рідного брата…Аліна одразу ж потребувала розлучення. Я був шокований, хотів просто вбити їх обох. Тоді я не знав, що мені робити, але мама сказала їхати звідси…Не заважати щастю брата…

Вона знала про все і мовчала. Всі в цьому будинку обманювали мене! Як зараз пам’ятаю той страшний день…Я швидко зібрав речі й поїхав до свого друга, більше не хотів бачити нікого з рідні, звісно ж крім Марійки — донечка була не винна ні в чому.

Через деякий час зібрав усі необхідні документи й поїхав у іншу країну. Друг запропонував роботу в Чехії, і я звісно ж погодився — це було найкращим варіантом для мене. Через деякий час піднявся на ноги, знайшов хорошу стабільну роботу. Часто зідзвонювався з донькою та пересилав їй кошти, вона обіцяла приїздити до мене, як тільки закінчить навчання…Все було б добре, якби не мамине смс, яке знову вивело мене із себе.

Мама написала, що брат важко хворий, і потрібні гроші на його лікування…Але як мені зараз вчинити — я не знаю…Він спав з моєю дружиною і брехав мені, а тепер я маю його рятувати?!

Оцініть статтю
Дружина закохалась в іншого чоловіка — як виявилось, то був мій рідний брат. Вона одразу ж потребувала р0злучення, адже вже чекала на дитину…Я був шокований такій звістці, і моя матір все знала, але не хотіла, щоб ми з братом сварuлuся. Як вони всі так могли зі мною вчинити?!