Дивна поведінка доньки.

Ми з дружиною виховуємо доньку, вона в нас розумниця, ще й красуня. Ми з Уляною, так звали мою дружину, намагалися все життя віддавати доньці найкраще, захотіла новий телефон тримай, захотіла ноутбук останньої моделі, купили, нове плаття і туфлі, а чому б не купити. Ми завжди все дозволяли доньці, не знаю чи через те, що вона у нас одна, чи через те, що ми з дружиною виховувалися в дитбудинку і не мали такої опіки від батьків. Каріна, так називалася наша донька, завжди була вдячна за нашу любов і подарунки, але як і всі діти, вона трохи була неслухняною, і любила пізно приходити додому.

Каріна закінчувала дев’ятий клас. Це був кінець навчального року, багато екскурсій, які проводили дітям в честь закінчення навчального року. От і Каріна прийшла до нас з Уляною, з проханням відпустити її в табір, їм запропонували поїхати з класом на декілька днів у гори. Каже, там багато красивих місць, прекрасна природа, ми будемо ходити в гори, купатися в красивому озері, відпочивати. Ми з Уляною довго думали над цим питання, не могли наважитися пустити доньку, адже це перший раз, коли вона буде кудись їхати без нас. Нам було страшно відпускати її. Але Каріна все ж постаралася попросити мою Уляну, так що, вона її відпустила, та й я вже пізніше був не проти, нехай відпочиває, але попередив доньку відпочивати тільки з розумом.
Каріна через тиждень поїхала, нам з Уляною було дуже сумно, ми не могли повірити, що наша донечка так швидко виросла і вона може вже їздити куди хоче, без батьків. Кожного дня Каріна дзвонила або писала як мені, так і моїй дружині, розповідала в яких красивих місцях вони побували, який смачний обід сьогодні був, які дівчата живуть з нею у кімнаті, і як вона з ними налагодила відносини. Наша Каріна взагалі дуже важко знаходить спільну мову з іншими людьми, тому їй так важко звикнути до нового колективу, і нових людей. Якось Каріна написала повідомлення дружині:– Мамо, я тебе люблю, ти накраща мама на світі, мені дуже повезло, що ти у мене є, я скучаю скоро буду.

Уляна показала мені повідомлення, надіслане Каріною, ми з дружиною дуже здивувалися, адже донька рідко говорила нам такі слова. Прийшов день, коли Каріна повернулася з відпочинку. Вона довго, до пізнього вечора, розповідала нам про відпочинок, а потім дивно обняла нас і сказала, що ми накрутіші мама і тато. Ми запитали доньку, чому, і тут вона каже:- Подивіться на ці повідомлення, це писала Оля, моя подружка, до мами. У тексті повідомлення було вказано, як мама Олю сварить, наказує, і погрожує на наступний раз нікуди не відпустити. От, я і зрозуміла, що мені пощастило з вами, ви у мене найкращі батьки– сказала Каріна.

 

Оцініть статтю
Дивна поведінка доньки.