Головна моя ціль – побачити власного сина

Мені було лише 19 років. Молодий та здоровий хлопець. На одній із вечірок я побачив її: таку прекрасну та красиву, їй було 18. Насправді, туди її затягли подруги. Я бачив наскільки їй некомфортно серед натовпу людей, які замовляють коктейль за коктейлем, а танцювальний майданчик уже був стертий від їхніх безперервних танців.

Тож ми радо познайомились і я забрав її звідти, – гуляти нічним містом. Романтика, неначебто в кіно, правда ж? У ту ніч я беззаперечно закохався. Наші стосунки тривали зовсім трохи, коли Марина дізналася, що вагітна.

Звичайно, дитина не була запланована, та що зробиш? Я не відмовлявся ні від Марини, ні тим більше від дитини. «Буде весілля!» – подумав одразу. Найскладніше було розказати про все нашим батькам. Мої зрозуміли ситуацію, будуть допомагати як зможуть, а от батьки Марини так легко цю інформацію не сприйняли. Не вірили жодним моїм обіцянкам, пр0клинаючи мене та все, що я зробив.

І я не звинувачував їх: мене забирали в армію. Саме зараз, коли я так потрібний Марині. Відмазатись ніяк не виходило, не допомагало навіть зовсім недалеке народження дитини. Я обіцяв, що іноді зможу навідуватися, а після звільнення ми заживемо разом, всі троє. Зіграємо неймовірне весілля, побачимо світ.

Марина вірила мені, казала, що буде чекати. На прощання, я зробив їй пропозицію, за всіма канонами: на одному коліні, з каблучкою та щирими словами.

Ми постійно листувалися, одного разу я зміг приїхати до неї. Як мені розказали, мама Марини всіляко примушувала її позбутися маляти, але та стояла на своєму, тож тепер відомо, що у нас буде син. Я літав на сьомому небі від щастя. У мене ж буде син!!!

З часом наше листування скоротилося. Марина все менше мені писала, іноді навіть не відповідала на мої листи. Лише завдяки своїй матері я довідався, що моя наречена уже народила. Здоровий хлопчик, 3600, назвали Андрійком. Чому Марина сама нічого мені не сказала? До звільнення залишився 1 місяць.

Коли я прийшов, – мене зустріли батьки.

– А де ж Марина? Вона не приїхала?

– Її не буде, синок. Не хотіли тобі розказувати раніше.

– Що розказувати, де мій син?

– Вона не дочекалася тебе. 3 місяці назад вийшла заміж, за сина маминої подруги. Як нам сказали: «Не буде наша дочка народжувати поза шлюбом, так і передайте своєму синові».

Я не розумів, чому так все відбулося? Марина була дуже щаслива з маленьким Андрійком та новим чоловіком, якого навіть записали, як батька МОЄЇ дитини!

Але життя триває, тепер головна моя ціль добитися можливості бачитись із власним сином та знову знайти справжнє кохання.

 

Оцініть статтю
Головна моя ціль – побачити власного сина