Хлопець прийшов до мене на побачення із порожніми руками, тому я відмовила йому у будь-яких стосунках

Не знаю, як для вас, а для мене не ввічливо приходити на перше побачення із порожніми руками. Нещодавно я познайомилася з дуже цікавим хлопцем. Він запросив мене погуляти уже через два дні листування. Звичайно, що я погодилася. Прийшовши на зустріч, мені одразу впало в очі, що хлопець без квітів. Ну хоча б цукерки приніс! Для мене це означає, що він зовсім не розраховує на тривале спілкування та стосунки.

Навіть не знала, що робити у той момент, адже настрій значно зіпсувався. Здебільшого я не витрачаю час на чоловіків, з якими не бачу майбутнього, або які не задовільняють мене у певних питаннях. Звичайно, ніхто нікому нічого не зобов’язаний, як заведено зараз говорити, проте хіба це не знак уваги, принести хоча б маленький букетик? Я ж не прийшла у джинсах, кросівках, ненафарбована та без укладки. Навпаки, витратила чимало часу аби зібратися, так чому хлопець про це не думає?

Всі ми різні, і те, що подобається і прийнято для однієї, іншій не сподобається зовсім. Те саме з квітами: одним дівчатам вони подобаються, інші терпіти не можуть зрізані рослини. І я особисто знаю декілька таких. Однак, при листуванні не раз писала, що дуже люблю їх, особливо півонії та ромашки. Хоча б букет других міг взяти з собою! Вони навіть не дорого коштують!

Спершу я змусила себе усміхнутися та мило привітатися з ним. Уже коли гуляли парком та пили каву, за яку до речі, заплатила сама, я не змогла більше стримуватися і прямо запитала: а де квіти? На що хлопець відповів: «Навіщо? Ми ж з тобою лише познайомилися, навіщо мені витрачатися, раптом у нас нічого не вийде».

Моє обличчя виражало шок, без жодного приховування! Одразу стало зрозумілим, що серйозно мій співрозмовник не налаштований. Тоді побачення дуже швидко завершилося, адже я одразу заявила, що не буду будувати стосунки із чоловіком, який не хоче потратити зайві пару гривень, аби потішити дівчину на першій зустрічі. Потім попросила його більше ніколи мені не писати і на майбутнє, перш ніж відправитися на побачення, ознайомитися з правилами пристойності. Сподіваюся він задумається.

А ви як вважаєте? Чи потрібно дарувати квіти на першому побаченні?

Оцініть статтю
Хлопець прийшов до мене на побачення із порожніми руками, тому я відмовила йому у будь-яких стосунках