Хотіла справити враження на колишній однокласників, а натомість лише згaньбила себе в черговий раз

Хочу сьогодні розказати вам історію, як сходила на зустріч випускників. Ми не бачились з однокласниками понад 5 років з останнього навчального дня. І ось всім прийшло запрошення в один із найкращих місцевих ресторанів. Я хотіла бути на висоті! І таки зробила усе, аби мене запам’ятали.

У школі я була доволі скромною. Хлопці ніколи не звертали на мене увагу, ще би: замкнута, з надлишком ваги, що таке косметика взагалі не знала! Вічно із зібраним волоссям у хвіст, а у старшому класі ще й довелося одягнути окуляри для зору. Мрія, а не дівчина! А тепер, через 5 років мене можна уже й не упізнати.

Я похудала на 15 кілограмів, відпустила довгі коси та пофарбувалася у рудий. Макіяж став моєю рутиною. Після зустрічі зі своїм чоловік, стала ще й більш розкована, оскільки компліменти так сипалися у мою сторону. Коли дізналася про зустріч випускників, вирішила, що понад усе потрібно справити враження на однокласників!

Одягла своє найкрасивіше плаття, воно було доволі коротке та таке, що повністю обтягує фігуру. А ще високі підбори! І що ви думаєте? Спершу, дорогою до ресторану у мене порвалися колготки, величезна діра! Ладно, їх я одразу зняла, ще у таксі. Потім, перед самим входом у мене зламався підбор! А в середині вечора підвело і саме плаття, яке по-зрадницьки розійшлося у найпікантнішому місці.

У цей вечір мене запам’ятали усі, як все ж таку незграбну колишню однокласницю.

Оцініть статтю
Хотіла справити враження на колишній однокласників, а натомість лише згaньбила себе в черговий раз