Іноді через депресію, люди не приймають допомогу інших.

Я живу з дружиною дуже довго, в шлюбі ми вже понад 20 років. У нас вже дорослі діти. Щасливий шлюб. В мене високоплачувана робота. Я працюю директором школи. Дружина також має хорошу роботу. Працює лікарем. Але так склалося , що за спільне наше життя ми так і не змогли купити собі власне житло. Тому живемо у Іри батьків,так звали мою дружину. Загалом життя спільне з родичами не є нормальним, але ми впоралися і знайшли контакт із тещею і тестем.Тесть в мене дуже добрий чоловік ,тай теща непогана, але вже більше спільну мову я знаходив з Анатолієм Михайловичем, так звали мого тестя. Він завжди мені у всьому допомагав, давав слушні поради. До речі, з роботою мені допоміг.

У тестя  зі своєю дружиною був власний маленький бізнес. Займалися міні – фермою. Все було чудово, доки Анатолій Михайлович на старості літ не зійшов з розуму , знайшов собі коханку, молодшу на 20 років. Ми з дружиною були в шоці, невже людина в стільки років і у якої все є може так вчинити. Марія Миколаївна дуже почала переживати з цього приводу. За короткий час почала дуже хворіти. Впала в депресію. Тесть так і не зрозумів нічого і вирішив, що найкращим виходом для нього буде піти від дружини до молодої жінки і залишити все як є.

Ми з Іриною підтримували Марію Миколаївну як могли. І в бізнесі допомагали їй ,щоб нажите за стільки років не пропало. І їжу дружина моя готувала для неї окремо. В тещі почався цукровий діабет на фоні переживань, тому требf було дотримуватися спеціальної дієти. І турбувалися ,щоб вона аналізи вчасно здавала. Але чомусь нашої допомоги вона не хотіла приймати.

Через короткий час , Марія Миколаївна потрапила до лікарні. Рекомендацій лікаря вона дотримуватися не хотіла . Лікар діагностував у неї не тільки діабет, а й психологічний розлад,з яким вона боротися не хотіла. Після виписки з лікарні Марія Миколаївна почала взагалі не виходити з дому , ні з ким не розмовляла. Перестала взагалі їсти , дуже схудла .Ми вже не знали як їй допомогти , старалися як могли ,але ця людина відмовлялася йти нам на зустріч.

Мені дуже шкода, що так стараєшся для людини, а вона тебе ігнорує. Надіюся, теща прийме нашу допомогу і почне нове життя, адже життя після зради не закінчується.

Оцініть статтю
Іноді через депресію, люди не приймають допомогу інших.