Консультант в магазині спідньої білизни був шокований, коли побачив дідуся, поміж рядами, який так старанно обирав собі речі. Хлопець вирішив поцікавитись, що тут забувся старенький чоловік, проте у свою адресу почув лише бурчання. Дід ще хвилин тридцять роздивлявся білизну, а згодом вибрав і пішов розраховуватися до каси. Обрав він досить молодіжні речі, що змусило консультанта посміхнутися

Консультант в магазині спідньої білизни був шокований, коли побачив дідуся, поміж рядами, який так старанно обирав собі речі.

— Дідусю, тут магазин для молоді. Ви певно місцем помилилися. Для вас речі на ринку продають, там і ціни дешевші, ніж у нас. Ви собі таку річ не зможете дозволити, я ж по вас бачу. — звернувся хлопець до дідуся, обдивляючись його вбрання. Дідо був одягнений як звичайний бідненький пенсіонер.
— Та звідки тобі знати, що я собі зможу дозволити! — пробурмотів дідусь.

Ще пів години старий чоловік ходив по бутику та обирав собі білизну. Все пильно оглядав та мацав. Згодом нарешті обрав собі потрібну річ і пішов розраховуватися до каси. Його вибір припав на молодіжну білизну, це змусило консультанта посміхнутися.

Коли дідусь вийшов з дорогого магазину, то продавець зареготав. Він ледь стримував себе, не хотів образити дідуся своїм сміхом. Хлопець почав озиратися, чи не має тут прихованих камер, бо вся ця ситуація була схожа на суцільний розіграш!

Дід тим часом зайшов в інший магазин дорогих костюмів. Консультанткою була дуже приємна дівчина, проте й вона не зрозуміла, що тут робить цей старенький чоловік. Але обрала йому гарні вбрання і допомагала у примірювальній. “Певно дідусеві сумно, хоче розважитись” — подумала консультантка. Дівчина навіть не здогадувалась, що дідусь все ж купить собі костюм, хоча той коштує певно як три його пенсії.

Дід приголомшив весь торговий центр. Але й на цьому він не зупинився. Вирішив завітати у барбершоп. Його привабила вивіска навпроти перукарні, на якій був бородатий мужчина з закрученими вусами та стильною стрижкою. Увірвався дідусь з цим плакатом та словами : “Мені зробіть точно як отут!”. Барбери були здивовані, проте прийнялися до справи. З перукарні вже вийшов не занедбаний дідусь, а цікавий та привабливий чоловічок старших літ.

Їхав до дому дід стомлений та виснажений. “І як тільки ці багачі не втомлюються?” — лунало в нього в голові. В маршрутці діда навіть не впізнали, подумали, що хтось в гості їде, з такими пакунками.

Прийшовши до дому чоловік почав розкладати та переглядати речі, які придбав. “Марія буде задоволена” — сказав вголос дідусь і подивився на портрет дружини, який висів в нього над ліжком.

Аж ось у двері постукали. На порозі стояв друг господаря. Дружать вони все життя.

— Де був цілий день? Я тобі дзвонив, а ти, старий дурню, й не чуєш того телефону. — звернувся гість.
— Та не брав я мобільний, в місті був, у справах.
— Які то в тебе справи? — здивувався товариш і оглянув кімнату. На ліжку лежав одяг, який прикупив герой сьогоднішньої історії.
— Для Марії це… — ніяково відповів дід.
— Що ти мелеш?
— Розумієш…Приснилася мені моя Марія, і говорить мені, що набрид їй за живе життя мій вигляд. Не подобається їй, як я одягаюся…От і перевтілився заради дружини, щоб на той світ до неї красенем прийти, відчуваю, що не довго мені ще залишилось.

Друг діда промовчав. Згодом попросив його приміряти всі обновки. Картина була смішна : двоє стареньких чоловічків крутяться біля дзеркала.

— Ти глянь! Помолодшав аж на десяток років! Яке тобі не довго залишилося?! Тут дівчат кадрити, і тільки. Житимемо ми ще з тобою довго, а Марія почекає.

Наступного дня повів дідусь свого товариша по магазинах. Тепер вони удвох дивували людей. Очі чоловіків немов знову засяяли тим вогником, який колись палав в молодості.

Оцініть статтю
Консультант в магазині спідньої білизни був шокований, коли побачив дідуся, поміж рядами, який так старанно обирав собі речі. Хлопець вирішив поцікавитись, що тут забувся старенький чоловік, проте у свою адресу почув лише бурчання. Дід ще хвилин тридцять роздивлявся білизну, а згодом вибрав і пішов розраховуватися до каси. Обрав він досить молодіжні речі, що змусило консультанта посміхнутися