Маленький хлопчик із добрим серцем, який віддавав свої шкільні обіди чотирилапому другу

Ви знаєте, що таке справжня доброта? Така проста, непідкупна, дитяча доброта? Для когось це буде посмішка, подарована перехожим. Для іншого — декілька гривень, які сплачені на касі незнайомою людиною, коли не вистачило грошей на дешеву покупку. Я хочу розповісти історію про маленького хлопчика, який кожного дня виражав свою щиру доброту до наших братів менших.

Дорогою на роботу, я завжди заходив в один той самий магазин для того, щоб придбати собі щось на обід. Там, навіть не пам’ятаю коли, почала приходити собака, на вигляд дуже ласкава, а ще голодна. Причини такого бувають різні, а результат, як правило, один — тварини часто опиняються на вулицях міста, блукаючи в надії знайти їжу. Всіма забуті та непотрібні, вони просять у перехожих одне – маленький шматочок, щоб не померти з голоду. Здебільшого всі собаку оминали, зрідка бувало, що хтось кинув кусок якоїсь ковбаси чи просто хліба. Скажу правду, я сам не щоразу купував їй щось смачненьке, так поспішав на роботу, аби не запізнитися.

Собака почала зовсім там жити. Я думав, що її стали годувати працівники, думаю із продуктової вітрини можна чимало списати на нещасну тварину. Але я помилився. Так трапилося, що в один прекрасний день начальник підняв мене у посаді, і від того мій робочий день розпочинався на годину пізніше. У цей час всі школярі йшли до школи. Так от, я став бачити щодня одного того самого хлопчика, який діставав контейнер з рюкзака, де був, скоріше всього, його обід, і віддавав чотирилапому другу.

Чомусь це так мене шокувало. Такий маленький хлопчик, років 6-7, а вже співчував і ділився. Він не знав, що таке людська байдужість. Хотілося б подякувати його матері. Знаєте, я став і дивився на це, не міг навіть поворухнутися. Того дня на роботі так і не з’явився, подзвонив і сказав, що беру вихідний. Сам підійшов до хлопчика і просто віддячив. Той навіть не зрозумів за що.

Зараз собака живе у мене вдома. Щоранку я вигулюю її, вітаючись з тим самим хлопчиком, який тепер завжди ситий у школі, адже більше не потрібно віддавати обіди. Хоча хто знає? Можливо, малий знайшов іншого чотирилапого, якому допомагає своїм добрим серцем.

Оцініть статтю
Маленький хлопчик із добрим серцем, який віддавав свої шкільні обіди чотирилапому другу