Мати виховувала третю дитину забувши про інших двох

Ми з братом виросла без батьків. Вони в нас були живі та здорові, але їх ніколи не було поруч. Ми живемо біля кордону тому стандартним методом заробітку завжди був виїзд за межі країни. Поки батьки, як в давнину кріпаки працювали на іноземців, їхні діти займались своїм вихованням самі. 

Ми жили з бабусею, яка була уже стара. Замість того, щоб доглядати нас, вона сама потребувала догляду. З дитинства я вміла годувати молодшого брата, бавити його та допомагати з домашнім завданням. Часто приходилось допомагати бабусі по господарству. Я подорослішала надто швидко. 

Батьки приїжджали на великі свята. Вони привозили величезні пакунки солодощів та іграшок. Але вони не були потрібні мені. Я потребувала материнської турботи. Інколи так потрібна була її порада або добре слово, проте її ніколи не було поруч. 

-Це все для вас, дітки. 

Так часто говорили вони нам. Ми розуміли, що важко знайти роботу на батьківщині, але як діти ми хотіли бути поруч з батьками.  

Один день перевернув все з ніг на голову. Мати приїхала раніше ніж завжди. Виявилось вона чекає дитину. Нам з братом тоді було по шістнадцять та дванадцять років. Мама повідомила радісну звістку – що тепер вона залишиться вдома і буде доглядати немовля і нас. 

Ми з братом вже не потребували її опіки. Ми навчилися жити без них. У мене не вкладалось в голові: як жінка, яка залишила двох своїх дітей зможе доглядати третю. 

Але мої побоювання виявилися даремними. Молодша сестричка отримувала море батьківської любові. На відміну від нас вона була оточена турботою батьків цілодобово. Вона ніколи не займалась домашньою роботою. 

Згодом я одружилась і вирішила якнайшвидше переїхати з батьківського дому. В моїй сім’ї було все навпаки.  

Проте ми вже дорослі. Можливо це були дитячі образи та ревнощі. Але зараз мама з татом потребують, щоб ми були з ними. Молодша сестра займається кар’єрою і їй байдуже на стареньких батьків. Вона звикла. що у світі все лиш для неї.  

Життя повернулось в протилежну сторону. Тепер я залишилась з батьками, які залишили мене в дитинстві.

Оцініть статтю
Мати виховувала третю дитину забувши про інших двох