Мені не пощастило із сусідом під час перельоту

Нещодавно я вперше у житті летіла в іншу країну. Перед тим цілими днями уявляла собі, як це буде відбуватися. Було одночасно і лячно, і дуже зворушливо. Завчасно придбала квиток біля самого вікна, щоб якомога більше побачити, – перший політ, як-не-як.

Подорож повинна була тривати понад 6 годин. Тож я взяла з собою книгу, аби спокійно провести час. Я не думала, які люди можуть сидіти поряд, якось просто не згадувала про такі, нібито дрібниці. Але от, іноді попутники є такими, що дістають не тільки фізично, а й морально, наприклад, своїми постійними балачками. Здається, вони просто так виховані й не можуть перервати свою палку промову про життя.

Ось так мені й не пощастило. Поряд зі мною сів чоловік, який явно дуже боявся літати і хильнув зайвого, ще й розмовляв безупинну. Потім йому ставало декілька разів погано, довелося забитися в кутом і обернутися в інших бік, аби не бачити всього. За час польоту я дізналася про нього усе: його дочку, котра навчається в Лондоні і він саме направляється до неї, про дружину, яка покинула його ще 4 роки назад, про начальника, якого він просто ненавидить.

Книгу я так і не змогла почитати, так само як і насолодитися спокійною подорожжю та краєвидами за вікном, адже вся увага повинна була бути зосереджена на сусідові поряд. Сподіваюся, наступний раз мені пощастить більше.

Оцініть статтю
Мені не пощастило із сусідом під час перельоту