Мій батько, у свої 55 років захотів вдруге одружитися. Я в шоці!

Матері не стало понад 10 років тому, від тоді батько жив один. Я також давно переїхав, одружився і в загальному – створив власну сім’ю. І тут одного дня, зовсім неочікувано, мені дзвонить мій старик і каже, що також збирається знову узаконити стосунки із жінкою. Я навіть ніколи її не бачив, батько ніколи про неї розказував і тут ось така новина. От, що ви б зробили на моєму місці? Все, що мені залишилося, – покинути все і приїхати до рідного дому, аби дізнатися у чому ж справа.

У своєму домі я уже побачив речі іншої людини. Жінку звати Маргарита, вона встигла перевезти не лише зубну щітку, рушники, домашні капці, банний халат, але й увесь одяг, деяку посуду і всі предмети гігієни. Будинок можна було не впізнати, адже вона змінила штори, купила нові килими, поставила вазони у всіх кутках.

Я бува, уже захотів з нею познайомитися, як батько сказав, що потрібно зачекати до вечора, буде святкова вечеря. Тож повернувшись після обіду разом із дружиною та дітьми, так щоб зібратися усією сім’єю, ми сіли за один стіл та стали розмовляти.

Виявляється вони познайомилися у медичному центрі, в який ходить мій батько. Маргарита давно стежила за ним і лише нещодавно вирішила зробити перший крок та познайомитися. На моє запитання, навіщо так поспішати, адже вони знайомі заледве тижня два, жінка відповіла, що вони уже у тому віці, коли дитячі ігри у романтику, квіти й побачення не цікавлять, краще зразу перейти до суті та вигідно проживати в одному домі, мовляв, кожному чоловікові потрібна хороша домогосподарка, яка зможе приготувати смачну їжу, прибрати, погладити, попрати речі, поговорити врешті-решт. А їй своєю чергою, не вистачає справжнього міцної чоловічої руки, господаря у домі, який зможе розв’язувати усі проблеми, банально прибити полицю до стіни.

Не можу з нею не погодитися, але все це дивно, вам так не здається? Ось так, нормально не пізнавши один одного одружуватися, навіть не просто з’їхати, а офіційно підписувати документи про стосунки. Здається мені, щось тут «нечисто», адже на жодне питання про своє життя, Маргарита так і не відповіла. Я не знаю, чи є у неї діти, де вона зараз проживає, чи була заміжня до цього. Це проста інформація, хіба потрібно її приховувати?!

Хто знає, раптом її зацікавило житло мого батька. Квартира дуже простора, при розлученні можна забрати чимало. Як думаєте, таке можливо? І що робити у такому випадку, як переконати зачекати із весіллям?

Оцініть статтю
Мій батько, у свої 55 років захотів вдруге одружитися. Я в шоці!