Мій син врятував двох хлопчиків із холодної річки

Хочу вам розказати історію, як мій син став справжнім героєм. Його звати Микола, він дворазовий чемпіон із плавання. Напевно саме це врятувало його і ще двох малих дітей у той самий зловісний день.

Миколка саме повертався з однокласниками зі школи, до слова, навчається він уже в 11 класі. Був змушений поспішати, адже починався дощ. Я телефонувала йому декілька разів, аби той чимшвидше був дома і не затримувався десь із друзями. Злива була сильною, із громом та блискавкою. У той момент, як хлопці йшли через міст біля річки, мій син побачив двох маленьких дітей – обидва хлопчаки, років зо 7-8.

Микола розказував, що неподалік була компанія дорослих, і спочатку він подумав, що це їхні діти, але малюки замість того, щоб бути біля них, вирішили скупатися у річці. У таку то погоду! Незабаром течія збила їх з ніг і понесла, що і не дивно, а мій син кинувся тут же на допомогу. Я навіть собі не уявляю, як у думці 16-річного підлітка одразу може виникнути думка стрибати за дітьми у холоду воду із стрімкою течією, в дощ.

Успішно витягнувши їх з води, він викликав швидку та поліцію. Тим часом від мене було уже з десяток пропущених, адже я ж просила не затримуватися. Перетелефонувавши, син повідомив, що довелося трохи змінити плани та врятувати двох хлопчиків із місцевої річки. Ви б бачили мої очі! Яких дітей? Чому він? Не зважаючи на зливу, я кинулася йому на зустріч.

Микола був весь мокрий та тремтів від холоду, проте дуже щасливий завдяки своїй сміливості. До речі, дітей забрала швидка, з ними усе в порядку.

Оцініть статтю
Мій син врятував двох хлопчиків із холодної річки