Моя подруга віддала всі свої збереження сестрі на придбання квартири, а вона їх всі витратила на гулянки

Всім привіт, сьогодні хочу розказати вам історію, яку нещодавно почула від своєї найкращої подруги. Ми зустрілися минулих вихідних в одному з місцевих кафе, вона чекає на дитину і дуже була засмучена. Я не розуміла причини, адже все ж прекрасно, поки не вислухала її.

Її звати Анастасія, сама із середньостатистичної сім’ї, тож придбати окрему квартиру з чоловіком не так легко. Ось вони й залишились жити разом з її батьками та з молодшою сестрою. До слова, чоловік із села, а туди Анастасія одразу відмовилася переїжджати.

Все було добре, жили дружно. Квартира трикімнатна – місця вистачало усім, допоки моя подруга не дізналася, що вагітна. Вона з Олександром, чоловіком, уже давніше відкладали гроші на окрему оселю, тож подумали, що пора оформляти іпотеку і з’їжджати, або, хоча б на перший час, почати орендувати.

Батьки сказали, що так справа не піде, нехай краще вони переїдуть на дачу – там природа, свіже повітря, город, їм буде добре, а подруга з чоловіком залишаються вдома. Не забуваємо, що з ними проживала ще молодша сестра Насті, – Катерина.

Катя сказала, що не хоче жити поряд із вічно плачучим немовлям, вона того не витримає, тому попросила віддати всі збереження їй – вона за них почне винаймати квартиру, або вкладе у власну. Подруга довго думала, чи варто так вчинити, все-таки ці гроші вони з чоловіком довго збирали, аби мати свою оселю, а тут сестра просить віддати все їй. Робити було нічого, строк підходив, скоро вже і народжувати доведеться, пішли на поступки та зробили все так, як обговорювали.

Пройшло чудових 3 місяці. Подруга готувалася до народження донечки, почувала себе уже справжньою господинею у домі, до того моменту, як одного дня сестра не з’явилася на порозі квартири із наміром повернутися. Виявляється, вона витратила усі збереження, так і не придбавши оселю. З’їздила на море, купила дорогий одяг, жила на «широку ногу» ось і гроші закінчилися.

А головне, з собою вона привела хлопця, мовляв, це її коханий, який буде жити з ними. Тепер подруга засмучена, адже всім буде тісно, так ще й всі їхні зароблені гроші сестра просто прогуляла.

Оцініть статтю
Моя подруга віддала всі свої збереження сестрі на придбання квартири, а вона їх всі витратила на гулянки