Моя сестра обманом брала у мене гроші

Як склалось так, що моя рідна сестра мене постійно обманювала? Сам не розумію й досі. Та й для чого це було робити, якщо я її все рівно завжди підтримував. 

Від своєї сестри Ярина я старший на 10 років. Тож, коли я одружився у 20 вона була ще зовсім дитиною. Всі ці роки я її підтримував, купував подарунки і частенько навідувався у гості з гостинцями – нас виховувала тільки мати і жили ми доволі бідно. Добре, що мені вдалось знайти хорошу роботу і я зміг забезпечувати не тільки свою сім’ю, але й маму з сестрою.

З часом я взагалі відкрив власну справу і почувався доволі добре – купив велику квартиру, автомобіль і міг дозволити собі все, що хотів. Звісно ж, я не забув про рідних і ще більше почав допомагати їм – ремонт, оплата навчання в хорошому університеті й тощо. Грошей рідним я е шкодував і давав кругленьку суму щомісяця на особисті витрати – я був певен, що їм вистачає.

Якось мені довелось на два місяці поїхати у інше місто, по справах, та допомагати я не переставав – просто кидав гроші на карту. Але за цей час у мене сестра стала все частіше просити додаткові гроші й щоразу придумувала нові причини. То вона сказала, що зламався її ноутбук і потрібен новий, то вона загубила телефон, то вона розбила авто подруги, бо спробувала сісти за кермо. Всі ці рази я давав гроші, бо мені було шкода Ярини. Та коли я повернувся додому – дізнався, що мене просто обманювали.

Як виявилось сестра просто хотіла витягти додаткові гроші на свої гульки та потреби. Адже всі гроші я давав мамі й та вже розпоряджалась ними.

Після поїздки прийшов до мами у гості, але сестри тоді вдома не було. Розпитував як у них справи і що нового. Запитав також і про новий телефон й ноутбук. Мама дуже здивувалась, адже нічого вдома не ламалось й телефон у Ярини ой, що був півроку тому. А про аварію взагалі вона вперше чує – я ще й її налякав.

Коли прийшла Ярина, то я вирішив її розпитати про все – мені не було шкода грошей, я просто переживав, що у неї виникли серйозні проблеми про які вона нікому не розповідає. Тим паче, після того, що можна побачити в новинах чи почути від знайомих – коли люди беруть кредит, «залазять» у борги чи просто можуть вплутатись в якісь сумнівні справи.

А все виявилось куди простіше – у Ярини не було проблем, її, навіть, обурили такі запитання. Вона просто вирішила, що їй потрібно більше грошей і того, що я даю – недостатньо. Та й взагалі вона сказала, що з моїми доходами я б міг вже давно купити їй і авто, і квартиру. З її слів, я просто жмикрут, який шкодує грошей рідній сестрі. І взагалі – вона не шкодує, що обманювала мене, бо я маю багато грошей.

Ось тепер я думаю – де я впустив момент, коли моя маленька сестра стала такою? Я вирішив провчити її – грошей виділятиму їй мінімум, вона морже піти працювати. І питання не у грошах – питання у совісті. 

Оцініть статтю
Моя сестра обманом брала у мене гроші