Мрія стати батьком, здійснилася.

Коли я познайомився з Аллою, я і гадки не мав, що у неї є дитина. Дівчинка, Кароліна називалася. Я довго не міг знайти собі кохану половинку. До тридцяти років в мене було все: і дім, і хороша робота, і машина, але от головного не було, я не мав ні дружини, ні дітей. І по факту, мені не було заради кого жити і працювати. Це все що, я заробляв йшло на мої потреби, я так якби замінював почуття кохання і відданості грішми. Все, що я хотів, я міг собі дозволити. Крутий відпочинок на Балі, будь ласка, нова марка машини, я її отримував одразу, після того як захотів. Одним словом, всі мої бажання здійснювалися, в той момент, коли лиш я тільки цього захотів. А от кохання до жінки, бажання мати дітей і виховувати їх, не можна було купити за гроші. Хоча траплялися на моїй дорозі різні жінки, проте ні до однієї, я не відчував якоїсь прив’язаності, не було в мене справжніх почуттів. А от з Аллою було все по іншому, вона мене зачарувала своєю красою. Своєю відкритістю і добротою. Ми познайомилися з нею на концерті, однієї з наших улюблених музичних виконавців. Вона дуже захоплювалася їхнім співом, так як і я. До речі, я колись теж мріяв стати відомим артистом, гарно співав і грав на фортепіано, але доля склалася так, що я заробляю на життя іншим способом. Та я й вдячний за це, особливо батькам, які нарадили мене йти вчитися на юриста. Спочатку, я казав, що це не моє, я не бачу себе в цьому руслі. Але пізніше, коли почав працювати, зрозумів, що ця професія приносить мені задоволення, тай непоганий заробіток.
Після концерту, я одразу ж запросив Аллу піти прогулятися. Було вже темно, вечоріло. Літо, хоч ночі були й теплими, проте Алла сказала, що їй холодно. Я, як джентельмен справжній, зняв з себе кофту і запропонував Аллі. Потім ми зайшли в кафе, взяли собі доброго вина і смачний десерт, до речі, в нас з Аллою дуже збігалися смаки.

Так і закрутився наш роман, ми почали частіше бачитися, проводили майже кожен вечір разом. Нам було дуже добре вдвох. Я запропонував Аллі переїхати до мене в дім. Будинок великий, просторий і саме не вистачало там доброї господині. Алла, сказала, що подумає над цією пропозицією і повідомить мене. На наступний день, Алла втратила зв’язок зі мною. Я довго дзвонив їй, але трубку вона не піднімала.
Я добре пам’ятав адресу, куди її привозив після наших прогулянок, і вирішив туди поїхати. На дитячому майданчику, біля її квартири, я побачив Аллу, вона була з маленькою дівчинкою. Виявилося, що це її донька. Алла, сказала, що не хотіла, щоб я знав про її дитину, тому почала так себе поводити і не брати трубку.
Я знав, що я зможу виховувати цю дівчинку, тай завжди мріяв про дітей і сказав Аллі, щоб ні про що погане не думала і брала донечку до мене жити. Нарешті Алла з донькою заселилися у мій будинок. Все навколо, ніби розцвіло, в домі пахнуло смачною їжею і лунав дитячий сміх. Каролінка полюбила мене, як рідного тата.Вже через півроку, дівчинка почала мене називати татом. Я намагався часто приділяти увагу своїй, тепер уже донечці. Ми їздили часто відпочивати всією сім’єю. Я був дуже щасливий, адже так довго чекав цього моменту, коли зможу приходити додому, а там мене будуть чекати і зустрічати з обіймами.

В нас з Аллою було все добре. Але якось, я став помічати як дружина кудись часто їздить, і просить побути мене з дитиною. Я, звичайно ж, погоджувався, але Алла ніколи не казала куди вона відправляється, мені це не подобалося і я вирішив прояснити це питання. Я почав слідкувати за Аллою. Якось я поїхав вслід за дружиною, і побачив як вона зустрічається в парку з якимось мужчиною. Я зрозумів, що тут щось не так і вирішив поговорити з дружиною про це. Алла довго не думаючи, відповіла:- Так, це мій мужчина, я не любила тебе ніколи, давай розійдемося. Це був удар для мене, сильний. І поставало питання, що ж робити з маленькою Кароліною, я ж так звик до неї. Вона як рідна стала для мене.

Алла, перед тим як з’їжджати від мене, розповіла, що це не її  рідна донечка, а брата, який загинув в автокатастрофі і їй доля дитини не важлива. Вона знайшла для Кароліни тата, це була основна місія Алли. Кароліна залишилася зі мною, тепер я найщасливіший тато, який, напевне, зможе своєю любов’ю замінити ще й маму дівчинці.

 

Оцініть статтю
Мрія стати батьком, здійснилася.