На мою думку, жінка повинна мати хоч якусь професію і роботу, навіть ті щасливі домогосподарки, які тільки виховують дітей і за чоловіком доглядають, а він їх забезпечує. В сестри моєї також все прекрасно було, аж поки вона не залишилась без квартири та грошей, та ще й на руках з маленькими дітьми!

Є в мене молодша сестра Тамарка. Ми з нею зовсім різні. Я ж кар’єристка, шість років провчилась у виші, роботу знайшла, тепер сміливо рухаюсь по кар’єрній драбинці. Важко було, навіть у навчанні, але я вперта, як щось задумаю — до кінця буду йти. Тамара навпаки — вчитись не хотіла, як батьки її лише не змушували. В голові в неї були лише одні хлопці. Вийшла заміж Тамара у дев’ятнадцять. Родина була шокована, що старшій доньці двадцять п’ять, вона ні разу кавалерів не приводила, а молодшій дев’ятнадцять і та вже одружується…Та ще й вагітна.

Але Тамарка вихвалялась, що чоловік у неї хороший, а головне — багатий. І Тамарку дуже любив. Воно й видно було, він душі в ній не чаїв, старший був на десять років, мав вже і бізнес свій, і машину, і квартиру.

Родичі часто тикали пальцями, що сестрі так пощастило, а мені ні…Але я не звертала увагу, я не хотіла залежати від когось. Всього сама доб’юся.

Якось телефонує мені Тома і плаче. Я ж злякалась, Тамара завжди усміхнена і привітна, а тут таке. Як виявилось, чоловік її коханий зрадив! Та ще й з ким! З дев’ятнадцятирічною студенткою. Тамара дуже плакала, вона не знала, що їй робити…Адже залишилась вона сама з дітьми, нічого і неї не було. Чоловік сказав збирати речі і йти з його квартири.

Сидить тепер Тамара з трьома дітьми в батьків на шиї. Мамі й татові важко, тому я мусила їм допомагати, адже на пенсію таке сімейство не прогодуєш. Ми ж добились того, аби колишній сестри виплачував дітям аліменти, але ж хіба то гроші? Соромно навіть суму озвучувати.

Ось такий негідник попався. Тамара ж на роботу ніяку влаштуватись не може, в не ні освіти не має, ні досвіду роботи. Вона ж після школи одразу заміж вискочила, і нічого робити не вміє, крім того, як за дітьми та чоловіком доглядати. Зосталась вона біля розбитого коритця…

На мою думку, жінка повинна мати хоч якусь професію та роботу, для підстрахування, навіть ті щасливі домогосподарки, які тільки виховують дітей і за чоловіком доглядають, а він їх забезпечує. В сестри моєї також все прекрасно було, аж поки вона не залишилась без квартири й грошей, та ще й на руках з маленькими дітьми!! Хто ж його знає, який вам чоловік попадеться. Тут він ідеальний і хороший, а тут зраджує з молодою дівчиною, і не потрібні йому більше ваші страви та чистий одяг!

Не знаю, як сестрі допомогти. Адже сама ж забезпечувати її родину не можу постійно, так, це мої племінники, але не мої діти. Через усіх знайомих намагаюсь хоч кудись її упхати, але справи йдуть погано поки що…І діти малі зовсім, доведеться мамі з татом за ними дивитись…Але все по справедливості, якби змусили Тамарку вчитись, не було б такої проблеми…

Оцініть статтю
На мою думку, жінка повинна мати хоч якусь професію і роботу, навіть ті щасливі домогосподарки, які тільки виховують дітей і за чоловіком доглядають, а він їх забезпечує. В сестри моєї також все прекрасно було, аж поки вона не залишилась без квартири та грошей, та ще й на руках з маленькими дітьми!