Наречена мого брата хоче зіпсувати стосунки всередині родини

У наших батьків двоє дітей: я та брат. Я вийшла заміж давно, ще 10 років назад, коли мені було всього 19. Уже зараз маю двійко прекрасних діток. Нещодавно брат також привів до нас свою наречену, яка тепер наводить свої порядки у нашому домі.

До слова, живемо ми у селі. Подвір’я досить велике, у свій час батьки збудували чималу хату, котру поділили на дві частини: в одній жили вони з молодшим братом, в іншій – я з сім’єю. Ось тепер, коли на носі весілля Василя, ми всі разом подумали, що варто збудувати ще одну невелику хатину на нашій же території – місця більш ніж вистачить і дешевше буде, аніж купувати ще одну ділянку десь. А поки вони поживуть разом із батьками.

Щоправда, наречену брата таке не влаштовує. Вона сказала, що не буде жити у сусідній кімнаті поряд зі свекрухою та свекром, тому я з чоловіком та дітьми повинна уступити їм, як молодій сім’ї, свою частину будинку. Звичайно їй було відмовлено. Як 4 людей мають поміститися в одній кімнаті? Тепер Сніжана на мене ображена. Чудовий початок налагодження стосунків.

Не зважаючи на те, що гроші на хату вкладають усі: і мати з батьком, і я з чоловіком і сам брат, – Сніжана вирішила, що якщо будинок буде для них, то і контролювати буде все вона: починаючи від виділеного бюджету, закінчуючи кольором фасаду. Василь слухати нікого не хоче, повністю підтримує наречену. Воно і правильно, але в такому випадку нехай переїжджають від нас і живуть окремо, повністю автономно і ніхто не буде вмішуватися у їхнє життя.

Таке відчуття, що Сніжана хоче пересварити усю нашу родину. От лише не можу зрозуміти, з якою метою? Вона навіть почала влізати у мої особисті стосунки із чоловіком, наші порядки, ремонт. Як побачила нові штори на кухні, так зразу почала дорікати, мовляв, краще б ми ці гроші виділила на будівництво будинку, а то їй надоїло чекати та жити поряд із батьками!

Сподіватися, що брат хоча б усвідомлює неприпустимість її поведінки, але просто не хоче сваритися перед весіллям. Або у Сніжани надто великий вплив на нього.

Оцініть статтю
Наречена мого брата хоче зіпсувати стосунки всередині родини