«Народження дитини в 13» — щира розповідь восьмикласниці

Христина щиро ділиться своїм життєвим досвідом.

Вона чекала освідчення в коханні, адже думала, що почуття взаємні, вагітна у свої 13, – вона поділилась новиною зі своїм хлопцем. Партнер Христини не відразу хотів вірити у її слова, тому не довго думаючи вирішив утекти від відповідальності, давши одну пораду дівчині – позбавитись від плоду, поки не пізно. Однак, дівчина вчинила по-своєму, вона народила дитину та стала матір’ю. Лише через певний період, коли її донечка підросла, вона розповіла про всі труднощі які подолала.

“Мама не вірила, що це, коїться зі мною!”

Вже довгий час, батьки Христини жили окремо. Дівчина, як і більшість підлітків вирішила залишитись з мамою. Батько вже мав іншу сім’ю, йому не було діла до старшої доньки. Вона ретельно підбирала мішкуватий одяг, аби приховати живіт від своєї мами.Іноді, виливала барвник на нижню білизну і демонстративно несла до пральної машинки, щоб зовсім відвести негативні думки про неочікуваний сюрприз. І їй це вдалось, майже до останнього місяця вагітності, дівчина навчилась жити нормальним життям, не привертаючи увагу до себе найріднішої людини – її мами.

Через деякий час, все стало очевидним. Приховувати далі – не було сенсу.

“Одного дня, я повернулась зі школи в своїй, на 3 розміри більшій кофтині. Біля дверей мене зустріла мама, вона змусила мене скинути светр прямо в коридорі, і веліла лягти на диван” – розповідає школярка. 

Жінка доторкнулась до живота своєї вагітної дочки, в той момент, коли ненароджене дитя, вирішило вийти на контакт зі своєю бабусею. Зі слізьми на очах, мама вже підтвердила свою підозру. Її донька була вагітною. Бюст був великого розміру, як у жінок яким скоро народжувати, це остаточно розвіяло її сумніви. Христина, ще довго була в істериці, і голосно кричала, що це не правда, такого не могло з нею статись.

“Я не був її єдиним партнером. Хочу зробити тест на батьківство”

Молодий хлопець Христини від початку затримки її критичних днів, знав про вагітність. Дівчина, ніколи не думала про те, що може все статись так, як сталось насправді. Вона чекала освідчення від Дениса, мріяла про гучне весілля, незабутній медовий місяць і про щасливу сім’ю. Однак, її сподівання не виправдались.

Колишній хлопець погано відгукувався про Христю, говорив непристойні деталі своїм друзям про неї. Видумував нечувані і неправдиві історії, щоб принизити свою колишню кохану. Коли слідчий, який розслідував цю справу допитував юнака, з його вуст прозвучало: “Я не був її єдиним партнером. Хочу зробити тест на батьківство. Це не моя дитина!”

Вона до останнього вважала, що це гормональний збій. До першого руху дитини в утробі.

“Якби я мала можливість обрати “вагітність мрії”, – я б нічого не змінювала”.

“Я думала, що скоро почнуться критичні дні, бо лише перед ними я їм так багато солодкого. Зовсім не звертала увагу на затримку, бо знала, що ці дні у мене не регулярні. Так безслідно минув мій перший триместр. Наступний триместр – я зрозуміла, що коїться, я пачками їла бісквітне печиво, і все це закушувала соленими сирними кільцями. З’явився ще один симптом, – мої груди. Вони боліли, і ореоли потемніли. Однак, надія на те, що це все сон – мене не покидала. Згодом на 5 місяці, я відчула поштовх в животі, це була моя дитина. Від того часу, я зрозуміла, що моє життя не буде таке як колись. ”

Пологи були важкими. “Коли почались перші потуги, я думала, що мене розірве біль. Мене швидко привезли в пологовий будинок, я ще трохи контролювала своє тіло, однак потім все стало як в тумані. Мені зробили анестезію, але вона не подіяла. Все це тривало 10 годин.”

Народжувати дівчині було важко і нестерпно боляче.

“Я буду хорошою матір’ю”

Весь біль і паніку розвіяв крик доньки, яку назвали Софією. Тест ДНК виявив 99,9% Дениса батьком. Христина вирішила нічого не вимагати від колишнього хлопця. Тепер в її житті, найцінніший скарб – донечка.

Я усвідомила давно всю важливість свого стану, ще коли переконалась у вагітності. Я піклувалась про себе і своє немовля. Максимально часто гуляла на свіжому повітрі, одягала зручний і не тісний одяг, говорила зі своєю дівчинкою коли та рухалась в моєму животі. Моя особлива любов до Софії зародилась, ще коли ми розділяли одне тіло на двох.

“Для мене нічого не мало значення, крім мого дитя”

Софійка народилась під час зимових канікул, її мама не могла піти в школу після них. Тому, вчителі з розумінням віднеслись до її ситуації, і перевели на індивідуальний графік занять. Так, молода матуся вчилась половину 8 та 9 класи. Тим часом, її донечка знаходилась у приватному садочку.

Коли Христина пішла до школи, їй важко було уявити весь наплив негативу, який вона думала відчує на собі. Але цього не сталось, все було як завжди. Змінилось лише те, що їй стали нецікаві однокласники, вона весь час хотіла приділяти свої Софійці.

Розпорядок нашого дня, такий: підйом, сніданок, збори в школу та садочок, (після занять я забираю малечу з садочка), ми гуляємо, вечеряємо, і між цим всім часто граємось.

Для мене нічого не мало значення, крім мого дитя. Я ні разу не жалію, що стала мамою.

Христина, пішла в коледж після 9 класу. Здобула освіту візажиста. Зараз, вона знімає свій відеоблог на ютубі, де розповідає про те, як стала мамою у 13, і про своє життя до і після вагітності.

“Народження дитини змінило мене повністю. Я стала думати за двох, я помудрішала, стала відповідальною і роблю все для того, щоб розвиватись далі. Зараз мені 15, і в нас з дочкою все життя попереду ”, – з впевненістю ділиться молода матуся.

Поділіться своїми думками, щодо ситуації яка склалась у Христини. А як вчинили б, ви?

 

 

Оцініть статтю
«Народження дитини в 13» — щира розповідь восьмикласниці