Нещодавно я дізналася, що мого чоловіка не відправляють у відрядження уже 1.5 роки, у які він їздить щомісяця

Я з чоловіком одружені уже понад 10 років. Познайомилися ще у студентські роки, від тоді більше ніколи не розлучалися. Є лише одна проблема у нашій сім’ї – ніяк не виходить народити дітей, як би ми не старалися. Я уже думала звернутися за допомогою, до альтернативних способів завагітніти, якби не одна ситуація.

Мені навіть не пригадується, щоб ми з Мирославом серйозно сварилися, завжди жили у злагоді та мирі. Я ніколи не перевіряла його телефон та не розпитувала про минулі стосунки, він своєю чергою також. Проте років зо 2 тому, чоловік все частіше почав їздити у відрядження, як я думала пов’язані із роботою, допоки не зустріла його колегу.

– О, привіт! А ви, що уже повернулися з поїздки? – перше, що сказав мені колега Мирослава.

– Привіт! Якої поїздки? Чоловік поїхав же у відрядження від вашої фірми, хіба я повинна була їхати з ним?

– Яке відрядження? Начальник уже з 1.5 роки його нікуди не відправляє. Зараз Мирослав взяв відпуск, мовляв, з дружиною запланував поїздку на море.

Мій світ перевернувся. Яке море? Який відпуск? Невже все наше кохання було обманом. Не пам’ятаю навіть, як дійшла додому та набрала номер коханого. Він не підняв слухавки, лише прислав смс: «Вибач люба, я на нараді, перетелефоную пізніше». Ось так.

Того вечора я зібрала всі свої речі та переїхала до матері. Через три дні отримала дзвінок, де шокований чоловік, приїхавши додому, нічого не зрозумів.

– Що трапилося? Чому немає твоїх речей вдома? Де ти?

– Я все знаю, зустріла Антона. Він сказав, що у ніякі відрядження ти не їздиш. Збрехав всім, що ми з тобою на морі.

– Чекай, все поясню. Я справді був у відрядженні, шукав роботу у столиці. Пам’ятаєш, колись розказував тобі про це? Не хотів раніше розказувати, раптом нічого не вийшло б.

Не знаю, чи варто вірити йому. Можливо, у нього є зовсім інша сім’я, де бігають діти, який я не можу йому народити. Чому ж тоді брехати мені про відрядження уже протягом двох років?

Оцініть статтю
Нещодавно я дізналася, що мого чоловіка не відправляють у відрядження уже 1.5 роки, у які він їздить щомісяця