Очікувана розплата

Моя дружина вже тривалий час зустрічається з іншим чоловіком. Вона навіть не приховує це. Поки я їду у відрядження, вона бачиться з ним в нашому домі й навіть не переймається, що сусіди її помічають. Незабаром у них нашій сім’ї народився син. В той момент в мене закрались сумніви чи моя це дитина.

Хлопчика я полюбив з перших днів його життя. в нашій родині постало питання про необхідність сімейного автомобіля. Я запропонував їй купити авто. Дружина дуже зраділа такій ідеї й відразу ж погодилася.

Щоб купити необхідну нам машину, ми вирішили скинутися грошима навпіл. Дружина планувала взяти у банку кредит.

Йшли дні, ми почали вибирати спільний автомобіль для нас. Та моя благовірна не перестала зустрічатися з іншим чоловіком, навіть після народження дитини. Одного разу, я випадково почув їхню розмову. Вона мріяла про їх спільне життя, як вони будуть мандрувати на новенькій машині. Сміялася з мене, казала що я йолоп і нічого не розумію, що коли вона зі мною розлучиться, мені доведеться платити кредит, який вона планує взяти. Більше я не міг це так залишити.

Наступного дня я подав заяву на розлучення. Всі звістки на ім’я дружини про необхідність з’явитися до суду я викидував, тому вона навіть не здогадувалася ні про що. Як було сплановано, дружина не з’явилася ні на одне засідання, тому розлучення пройшло без проблем. Дружина, звісно, ні про що не знала.

Я почав пошуки нового транспорту для себе. Благовірній сподобалась машина, що я вибрав. Мені хотілось розплати за нашу зруйновану сім’ю. План склався сам собою.

Спільно зібрані кошти ми зберігали вдома. В цей же дім постійно приходив її інший чоловік. Його не раз помічали сусіди, не раз помічав і я. Одного разу, забравши гроші, я терміново поїхав в “ніби то” відрядження. сам в цей час гостював у приятеля.

Дружина, щойно я переступив поріг, почала дзвонити іншому. Він не заставив себе чекати й відразу приїхав. Вони розважались в нашій домівці. Він жив разом з нею, аж поки я не зателефонував, що приїду. За час, що мене не було вдома, я купив нову машину й владнав всі питання з документами.

 

Повернувся до дружини. Вона була дуже засмучена, мала негарний вигляд. Розповіла про свого іншого чоловіка, сказала що наш син – це його син. Казала, що він підлий, меркантильний і жадібний. І, звісно, він вкрав всі наші гроші. Вона казала, що не може звернутись до поліції, бо він забере сина. Я сказав, що не зможу жити з нею знаючи це і, зібравши речі, переїхав в орендоване помешкання.

Минуло пара тижнів… Колишня стала благати її пробачити. Просила мене допомогти їй виплачувати кредит. Та я сказав їй, щоб звернулась до свого коханця. Вона перетворилась на розлючену бестію. Казала, що розлучиться зі мною, подасть на аліменти, змусить платити запозичені кошти. Тобі я розсміявся й показав її свідоцтво про розлучення, датоване двома місяцями раніше.

Вона замовкла. З коханцем колишня розійшлася після історії з грошима, не вірила, що він їх не брав. Але тепер дивлячись на мене вона все зрозуміла. Я її переграв

Тепер вже колишня моя дружина живе з мамою. Виплачує кредит. Її коханець подав на спільне опікунство.

Я насолоджуюсь подорожами на новому автомобілі. Щасливим він мене не робить, проте очікувана розплата мене потішила і трішки полікувала мої сімейні рани.

 

Оцініть статтю
Очікувана розплата