Одного дня моя дружина повідомила, що вагітна від іншого

Мене звати Микола, я одружився доволі пізно, – у 34 роки. Насправді я завжди вважав, що потрібно дочекатися справжнього кохання, щоб запропонувати піти на такий важливий крок, як створити сім’ю. Та уже так трапилося, що мама наполягла на моєму швидкому весіллі із дівчиною, яку вона ж і запропонувала. Це була дочка друга нашої родини.

В принципі, я ще не потребував такого нагального одруження, спокійно б пожив ще неодруженим, шукаючи свою кохану, та що трапилося, то трапилося. Моя мати понад усе хотіла уже поняньчити онуків, тому вже через кілька місяців після весілля моя дружина ощасливила нас звісткою про те, що чекає на дитину. Напевно тоді я почув себе справді сім’янином, от щось перевернулося всередині мене, можливо, це і було просте людське щастя.

Через 9 місяців, все як потрібно, здійснилася мамина заповітна мрія, а виявляється і навіть моя, – народилася моя донечка – Софійка. Тоді я впевнено сказав, що у нас буде ще багато-багато дітей. Грошей нам вистачало, могли прогодувати велику сім’ю.

На превеликий жаль упродовж наступних десяти років у мене з Мариною так і не народилося більше дітей. Хотілося четверо, а може і п’ятеро, але виховували одну Софійку, – і то добре. Чесно, я не втрачав надії навіть стільки часу, адже ще не все втрачено! Хоч дружина так не вважала.

Марина дуже сильно втомилася, постійне обстеження, лікування, тести на вагітність, хоч цього не показувала, – намагалася триматися. Ви не подумайте, я робив все те саме, ми шукали причину в обох нас. Моя теща завжди підтримувала нас, але водночас докоряючи доньці: – Ти чого переймаєшся? У вас грошей вистачає, дитина здорова та щаслива зростає, навіщо вам ще? Як би сумно не було, але це правда, потрібно було просто продовжити спокійно жити.

Напевно, одного дня, Марина зрозуміла, що більше так не може, тому поїхала в село до мами з нашою донькою, сказавши, що нам потрібно пожити поки окремо. Я не заперечував. Пройшов понад рік такого життя, уявляєте? Іноді я приїжджав аби побачити Софійку, не більше. А в останній раз Марина повідомила, що вагітна, від іншого.

Ось так. Теща сказала, більше не приїжджати, аби не заважати її доньці будувати нове кохання, а ще порадила знайти й собі іншу жінку.

Оцініть статтю
Одного дня моя дружина повідомила, що вагітна від іншого