Одного дня, повернувшись додому, я побачив записку від дружини, де вона повідомила, що покидає мене і відправляється у подорож з іншим, залишивши двох наших дочок зі мною

Я не знаю, що мені робити. Залишився один із двома дітьми, а дружина просто, не попередивши, полетіла зі своїм коханцем кудись на Балі, або Мальдіви, можливо, Канари – взагалі тепер уже байдуже. Насправді все почалося уже давно. Зараз мені здається, що ми зовсім ніколи не кохали один одного, нас зв’язала разом лише вагітність Галини, а як справжній чоловік одразу запропонував їй одружитися.

Познайомилися ми у нічному клубі: вона прийшла туди зі своїми подругами, а я працював там барменом. Галина сподобалася мені з першого погляду, чесно кажучи, у той вечір всі коктейлі для неї були коштом закладу. Після ми разом провели увесь ранок, зустріли схід сонця, провів її додому – романтика одним словом. А далі дні побачень, квітів, я хотів її – вона ж просто зі мною гралася.

Одного дня, всі ці ігри переросли у дещо більше – Галя повідомила, що вагітна. Ось тут уже нічого не вдієш, я наполіг залишити дитину і запропонував руку і серце. Так ми одружилися…

Пройшло уже 4 роки після весілля, у нас народилася ще одна дитина, а ми так і не стали один для одного справжнім коханням. Галя продовжувала гуляти із подругами по клубах, барах і ресторанах, не хотіла доглядати за дочками, тож прекрасно розумію, що її втеча зовсім не новина, можливо, було варто цього очікувати рано чи пізно та все ж, я такого не сподівався. Це так підло з її боку!!!

Все відбулося дуже неочікувано, мені навіть не спливало на думку, що у неї уже хтось є. Одного разу повернувшись додому з роботи, я побачив, що всі речі моєї дружини зникли, дітей також немає. Через годину подзвонила моя матір і сказала, що Галя завезла дітей до неї і кудись поїхала, адже разом із нею була валіза.

Це дійсно був шок. Ось так все буває. На телефон дружна не відповідала, потім зовсім вимкнула мобільний. Наступного дня я знайшов на столі записку, де була вказано, що Галя покидає мене і разом з іншим відправляється у подорож, діти також залишаються зі мною.

Тепер мене очікує заява на розлучення, суд, – зроблю усе, щоб вона не отримала нічого, а потім самостійне батьківське життя із двома малими дочками, яких я люблю понад усе.

Оцініть статтю
Одного дня, повернувшись додому, я побачив записку від дружини, де вона повідомила, що покидає мене і відправляється у подорож з іншим, залишивши двох наших дочок зі мною