Одного разу Олена поїхала на вихідні до батьків, а Ігор залишався вдома. Коли ж повернулася, – в конверті не вистачало $ 15 тис

Все почалося кілька років тому. Моя подруга Олена пішла від свого законного чоловіка, з яким немала, на щастя, дітей, до молодого і перспективного хлопця. Ну ось так трапилося, нічого не поробиш. Вони орендували невелику квартиру і з’їхалися. Будували плани на майбутнє життя, любили і не розуміли один одного, виручали і сварилися. Все було нормально, а через рік зруйнувалося. Бахнуло голосно, зі скандалом і множинними спробами завести кримінальну справу. Таня каже, що в цей момент вона остаточно переконалася, що Ігор просто альф0нс, а вона – чергова жертва.

Ось уже рік Олена намагається повернути свої гроші. Вона всім розказує, що Ігор чи вкрав, чи то виманив у неї велику суму, яку вона ось-ось повинна була витратити на нову квартиру у центрі міста. Тепер вона щодня сидить і намагається перебрати всі документи. Їй явно ніяково. Щоразу при нашій розмові дівчина червоніє, скаче від теми до теми. Дуже прикро чути, як моя подруга раз у раз називає себе довірливою дурепою, мовляв, що сама винна.

Кілька років тому її відносини з чоловіком зовсім перестали бути романтичним. Постійні скандали і непорозуміння, довіри більше не було та й любові також. Олена довго не наважувалася піти, потай збирала гроші на власну квартиру, чекала слушної нагоди. Аж тут з’явився Ігор. Вона познайомилася з ним на сайті знайомств, де часто проводила вільний час.

Буквально через кілька днів ледь знайомі вони з’їхалися. Олена переконувала мене, що це була ініціативна Ігора. Мовляв, тоді йому не було де жити: квартира ще не була добудована, а батьки вже виганяли з дому. Всі накопичені гроші подруга тримала безпосередньо вдома. Тоді вона зняла їх незадовго до розлучення із законним чоловіком, оскільки вже шукала конкретну квартиру.

Одного разу Олена поїхала на вихідні до батьків, а Ігор залишався вдома. Коли ж повернулася, – в конверті не вистачало $ 15 тис. Пропажу помітила не відразу, тільки через кілька днів, коли чогось залізла в шафу. Був шок. Коли почала вимагати від нього пояснень і вже хотіла дзвонити в міліцію, але він почав вибачатися та казати, що у нього неприємності на роботі і великі борги.

Чому вона одразу його не вигнала? – Я сам до тепер цього зрозуміти не можу, проте так пройшов рік, а разом із тим закінчилися всі гроші у конверті. Про які документи я згадувала раніше? – якось чоловік написав розписку, що усе поверне, так от в чому проблема: всі дані він написав фейкові, навіть прізвище. Ось так і довіряй чоловікам.

Оцініть статтю
Одного разу Олена поїхала на вихідні до батьків, а Ігор залишався вдома. Коли ж повернулася, – в конверті не вистачало $ 15 тис