Однокласниці купили квартиру — а мені батьки не хочуть допомагати!

Чому у світі така несправедлив1сть? Мені так прикр0, що в мене не так, як в інших. З самого дитинства у мене були пр0блеми з батьками. Родина в нас була не така забезпечена, тоді як у моїх однокласниць батьки мали гроші, і купували своїм дітям все, чого вони захочуть. Я завжди мріяла мати таких батьків!

Пам’ятаю, як ходила в одному і тому ж взутті три роки, тоді як іншим дівчаткам купували нове взуття!

Роки пройшли, я вийшла заміж. Я думала, якщо матиму вже свою родину, своїх дітей, то і батьки мої будуть краще відноситись до мене, і любитимуть своїх онуків. Адже всі говорять, що онуків люблять більше, ніж власних дітей.

Але все сталось не так, як я думала. Батьки вже давно на пенсії — пенсія у них величенька. Але своїх онуків вони ніяк не балують! То цукерки якісь дешеві принесуть, а на день народження донечці подарували п’ятсот гривень — хіба це зараз гроші?!

Он батьки моєї однокласниці купили їй квартиру в центрі міста. Мене тоді ледь ропуха не з’їла. Ну чого все так? Я більше заслуговую на таке життя, ніж ця Маринка. Я і заміж вийшла раніше, і дітей вже маю, а вона досі вештається з тим офіціантом.

Розумію, що батьків не обирають, але така несправедливість у світі мене просто вбиває!!

Оцініть статтю
Однокласниці купили квартиру — а мені батьки не хочуть допомагати!