“Ой, працює він, тільки в комп’ютері своєму граєшся, теж мені робота!” – мама про онлайн-заробіток…

Чому старше покоління нас так не розуміє? Вони виховувались звісно не в такі часи, як ми, але ж вже мали б розуміти, що людство йде вперед, і опиратися на старі радянські звичаї зовсім не варто.

Мені 20, скоро закінчую університет. На першому курсі працював офіціантом — моя мама тоді просто пишалась мною. Всім вихвалялась який я розумник — і навчаюсь, і працюю. Проте нещодавно епідемія коронавірусу заполонила весь світ і змусила багатьох людей абстрагуватись до карантину. Ще до початку пандемії я проходив стажування в одній айті-компанії. Це стажування стосувалось мого навчання, і тоді всі мої одногрупники проходили його, проте я сподобався роботодавцю і той вирішив взяти мене на роботу. Але вже через два тижні фірма закрилася на карантин, і я мусив поїхати до дому.

Мама дуже засмутилась, коли дізналась, що я проміняв роботу офіціантом на якусь “забавку”. Вона взагалі була проти, коли я вирішив поступати на програміста. Адже як вона казала ” Такі професії не надійні, от Олексій — Тамарин син — пішов на кухаря, от то надійна професія!”. Мені було смішно з її слів.

Через деякий час мені зателефонували, і сказали, що фірма продовжує працювати — але в режимі онлайн. Я швиденько розібрався у деталях такої роботи, і вже згодом приступив до виконання.

Скажу чесно — працювати вдома — одне задоволення. Не потрібно кудись бігти, прокидатись зранку — графік обираєш собі вільний, а заробітна плата — куди вища за платню офіціанта.

Все було б добре, якби не мама. Коли вона бачила, що я працюю за комп’ютером — то не вірила, що я працюю. Довести щось я їй не міг, я вже не міг дочекатись, коли отримаю заробітну плату і покажу ці гроші матері — тоді вона мені повірить.

Нарешті настав той день — день отримання моєї зарплати. На телефон прийшло сповіщення :” На вашу картку нараховані кошти…”. Звісно ж я побіг знімати їх в банкоматі — бо “картинці на телефоні” мама не повірить).

Отримав гроші, прийшов до мами, показав їй зароблені кошти, а вона все одно за своє : “Ой, теж мені кошти, он Тамарин син їжу з ресторану приносить!”. Ну і що ти вдієш з цими батьками?..

 

Оцініть статтю
“Ой, працює він, тільки в комп’ютері своєму граєшся, теж мені робота!” – мама про онлайн-заробіток…