Пенсія створена для відпочинку

Мені 28. Декілька років назад я вийшла заміж та родила дитину. Що важливо, материнство мені дається нелегко. Пам’ятаю моя матір, якій зараз 65 років, все життя присвятила роботі, яка не приносила їй задоволення. Все тому, що вона хотіла дати нам все найкраще, щоб ми з братом нічого не потребували. Так самотужки вона виростила двоє прекрасних дітей.

Коли я та брат завели свої сім’ї, вона залишилася одна. І ось раптом моя матір знайшла себе. Живопис! У молодості вона любила малювати, але немала на це часу. Зараз, коли діти уже дорослі, не потрібно день і ніч працювати, матір має час для себе, для своєї улюбленої справи. Вона змогла на повні груди вдихнути запах свободи. Можна сказати, життя тільки починається.

Що важливо, її картини знайшли своїх поціновувачів. Матір пише картини на замовлення по всьому світу. Тепер вона не лише перебуває у чотирьох стінах своєї квартири, пишучи картини, але й подорожує по всіх куточках, знаходячи натхнення та шанувальників мистецтва.

Тоді я подумала, що вона точно не заперечить допомогти своїй доньці, знаючи, як важко присвячувати все життя материнству.

Одного дня, я їй зателефонувала: «Мамо, візьми Мілу та Марка до себе на літо, поки я з чоловіком будемо у відпустці, мені потрібно перепочити», – сказала я. Відповідь мене приголомшила: «Що? Знову день і ніч дивитися за дітьми? – Ні за що». А я так цього літа хотіла поїхати у Грузію, побачити неймовірно красиву природу, гори, а головне побути у повній гармонії із чоловіком, на самоті.

Все ж, сподіваючись на мамине розуміння, зранку наступного дня я приїхала до неї. Побачивши валізи біля дверей, я неймовірно здивувалася: «Мамо, куди ти зібралася?». Моя матір, щаслива та радісна сказала, що у неї квиток на Балі, літак через 5 годин.

Мама повідомила мене, що незважаючи на велику любов до мене та онуків, вона хоче заслужено відпочити, не переймаючись за дітей, роботу та побут.

https://odessa-life.od.ua/article/pensionnoe-obespechenie-kak-jeto-rabotaet-v-evrope

Зрештою, я погодилася. Моя матір все життя присвятила мені та брату, без можливості відпочинку.

Я вирішила, що поки мої діти не підростуть, будемо відпочивати разом. А мою матір чекає екзотичне Балі та довгі роки свободи!

Оцініть статтю
Пенсія створена для відпочинку