Песика знайшли в одній з каналізацій, але тепер життю цього малюка нічого не загр0жує

Олег вже третій день чув якісь дивні звуки у своєму дворі, він не міг зрозуміти, звідки вони лунають. Але проходячи повз канал1заційну яму, звук, який лунав вже так довго, посилювався. Чоловік зрозумів, що це пищить якась тваринка. Підняти він цю важку кришку не зміг, як тільки не намагався.На поміч навіть просив перехожих — але ті також не змогли допомогти Олегові, але порадили викликати рятувальників — вони з таким точно впораються.

Олег так і зробив, і вже через кілька хвилин служба рятувальників прибула. Коли вони відкрили кришку каналізаційної ями то побачили маленького песика. Собака була вся мокра і тряслась…Як туди потрапив цей чотириногий друг ніхто зрозуміти так і не зміг, хоча здогадувались, що то якась підла людина викинула тваринку, напевно хотіли від неї позбутись…Як Олегові стало шкода маленького песика — чотирилапий пробув у каналізаційній ямі досить довго…

Як добре, що Олег почув, як собаченя просить допомоги, і врятував маленького. Він міг пройти повз, як і інші люди, але не зробив цього. Хоча міг вчинити так раніше… Якщо всі ми будемо закривати очі на чужі проблеми, то що взагалі скоро буде з нашою планетою?

Олег вирішив забрати песика і віднести його до притулку, але спочатку нагодувати маленького — нехай отямиться від стресу, який він пережив.

Зараз песик живе у цього чоловіка. Тваринка дуже прив’язалась до Олега, тому чоловік не міг віддати його до притулку, адже ми відповідаємо за тих, кого приручили.

Оцініть статтю
Песика знайшли в одній з каналізацій, але тепер життю цього малюка нічого не загр0жує