Після того, як я випадково “зат0пив” сусідів моє життя перетворилось на nекл0!

Хтось хоч раз у житті спіткався із такою пр0блемою як неуважність. Я думаю, це скоріше всього не пр0блема, а одна із рис людини. Ну не повірю я, що ви ніколи в житті не залишали ввімкненою праску, або ж не встигли вимкнути курку на плиті, але мама про це попереджала…Або ж не закрутили воду, як виходили з квартири, як це нещодавно зробив і я. Це було не навмисно, проте я пошкодував, що це сталось саме зі мною.

А все через моїх сусідів знизу — з ними у мене завжди були пр0блеми. Якось я слухав занадто гучно музику, і вони, замість того, щоб прийти до мене, і поскаржитись на шум, одразу ж викликали дільничого. Тоді я і не розумів, що це були лише квіточки…Г1рше мене чекало згодом.

Повернемось до випадку із “аварією” в моєму будинку. Я поспішав на роботу, і не помітив, як не вимкнув воду у ванній кімнаті. Через мою неуважність моїх “любих” сусідів знизу затопило так, що їхні шпалери просто відклеїлись, а стіни пішли мокрими плямами.

Тоді мені зателефонували на роботу моя інша сусідка, і повідомила, що двері виламали, викликали дільничого — йому вже напевно набридли постійні візити у мою квартиру…Я тоді швидко поїхав до дому.

Коли приїхав, побачив багато натовпу, а у свою сторону — галасу. Сусідка верещала, а її чоловік проклинав мене.

– Та він це навмисно зробив! Ви подивіться люди, що цей телепень наробив.

Ну звісно ж — навмисно. Мені ж так і хочеться їм зробити новий ремонт, і воду я запустив просто так — я ж мільйонер, нехай собі тече…(Та ви взагалі бачили зараз тарифи на воду?!)

Зробив все так — як радив мені дільничий, в мене взагалі склалось таке відчуття, що він в тій ситуації був за мене. Я себе звісно ж ніяк не виправдовую, проте з ким взагалі не буває? Аби без галасу, нічого не оформлювати, заплатив сусідам за новий ремонт в тій кімнаті, яку затопив, а зверху ще надбавку за незручності.

Сусідка моєму гарному тонові ніяк не відреагувала, а лише подивилась ворожим поглядом. І після того почалось…

Якось, повертаючись з роботи, помітив у себе на порозі якісь дивні речі, тільки хотів викинути їх, вибігла моя сусідка навпроти(та, що нормальна), і почала кричати, що то — підклад. Я тоді звісно усміхнувся, бо у такі штуки не вірив, але згодом мені так набридли “поробки” сусідів, що я просто з’їхав з того проклятого під’їзду.

Ось така кумедна історія…

 

Оцініть статтю
Після того, як я випадково “зат0пив” сусідів моє життя перетворилось на nекл0!