Побачивши брудну квартиру, у якій проживає син із невісткою, я сама стала до плити, наготувала їм на тиждень вперед, а ще зробила прибирання усієї оселі

Нещодавно мій син одружився. Невістка мені сподобалася: хороша дівчина, гарні манери, дуже приємна та ввічлива. Оскільки молода сім’я повинна жити самостійно, ми з чоловік прийняли рішення переїхати жити на дачу, а квартиру у місті віддати подружжю. Одного дня я приїхала до них у гості і просто не впізнала, колись свою, оселю.

Вони познайомилися ще в університеті, під час якогось там свята, я чесно кажучи, у це не вникала. Проте уже через рік діти зіграли чудове весілля, ми з чоловіком, звичайно, допомогли їм фінансово. Коли я їм подарувала ключі від житла, там була ледь не стерильна чистота, а окрім того, наготовлено повен холодильник. Спершу, я була впевнена, що Мирослава стане чудовою дружиною та невісткою, але побачивши у що перетворилася оселя – засумнівалася.

По-перше квартира була зовсім не провітрена, ви б почули то повітря. По-друге, по всюди була невимитий посуд, розкидані речі, холодильник був повністю порожній. Вона навіть обід не зготувала! Чим же вони харчуються?! Мені навіть її якось стало жаль. Замість того, щоб почати тикати пальцем у всі недоліки, я вирішила просто спокійно поговорити на цю тему.

Виявляється, Мирослава дуже старанна дівчинка, але через своє навчання, а ще паралельно роботи, нічого не встигає. Мій син також увесь день пропадає в офісі, ось і не до господарства обом. Я взяла все у свої руки: відправила невістку вирішувати університетські справи, а сама стала до плити. Наготувала їм на тиждень вперед, а ще зробила прибирання усієї оселі. Такої чистоти ця квартира, напевно, ще ніколи не бачила! Адже, коли я тут проживала з чоловіком, не надто так старанно вимивала всі кути.

Після того як вирушила додому, набрала сина. Сказала, що не годиться жити, немовби на смітнику! І це не відповідальність лише Мирослави, але й його також! Взяла з нього слова, що він буде допомагати з домогосподарством, мити після себе посуд, виносити сміття та, хоча б, ставити всі речі на свої місця. Сподіваюся, йому було соромно, адже все, що він зміг відповісти – це тихі мугикання.

Планую через тиждень-два знову завітати у гості. Подивлюся, як діти справляються і чи дотримався синочок свого слова.

Оцініть статтю
Побачивши брудну квартиру, у якій проживає син із невісткою, я сама стала до плити, наготувала їм на тиждень вперед, а ще зробила прибирання усієї оселі