Порада племінника.

Племінник каже своїй тітці:

– Навіщо ти витрачаєш стільки грошей на себе, нормальні стосунки з чоловіками тобі всеодно не світять.

Моя приятелька має дуже розумного племінника. Приятельці нещодавно виповнилося п’ятдесят років і з них десять років вона розлучена. Заміж не збиралася, так і чоловіки до неї чергами ніколи не стояли. Племінник моєї приятельки ще зовсім молодий і дещо навіть вже знає про відносини. Ось така ситуація виникла:

Якось ми з Лілею, так звали мою приятельку, зібралися в салон краси. Я хотіла підрізати кінчики волосся і все, а от Ліля кардинально змінила свою зачіску і вибрала собі якесь дороге фарбування. Було дійсно красиво і дорого. Після перевтілення ми поїхали до Лілі, на чай і тортик. І тут до неї в гості зайшов племінник, сів пити чай з нами.  Тут запитує він свою тітку:

Навіщо ти тратиш стільки грошей на свій образ, на своє перевтілення? На тебе ж і так ніхто не подивиться, краще б підзбирала собі грошей і купила новий кухонний гарнітур, так користі було б більше.

Племінник пішов, а ми з Лілею сиділи і думали над його словами. Але ж зачіску можна робити для себе, не обов’язково для того, щоб комусь сподобатися. І тут моя приятелька каже:

– А знаєш, мій Вова, так звали племінника Лілі, правий. Ти маєш чоловіка ти і повинна за собою слідкувати, а у мене немає нікого. Чоловіки мого віку, навряд чи подивляться у мій бік. Їх цікавлять молоденькі, красиві, стрункі дівчатка. А я вже старша. Тай вигляд свій підтримувати треба мало не щомісяця, а на це потрібні гроші. Дарма я це все роблю, краще б дійсно щось у квартирі змінила чи купила б щось нове. Одним словом наше чаювання перетворилося на сумну розмову. І наші нові зачіски нас уже не тішили. Не знаю, як думаєте варто щось змінювати в собі і постійно гарно виглядати, щоб сподобатися комусь. Чи і правда в такому віці жінкам уже нічого не світить, як то кажуть.

 

Оцініть статтю
Порада племінника.