Потрібно навчитися заробляти гроші, а не вигравати!

Одного дня мені подзвонила матір і радісним голосом повідомила, що виграла в лотерею! Я аж не вірила в те, що почула. Приїхавши до неї, я була змушена її розчарувати. Виграш склав всього лиш 150 гривень, хоч це також немало, враховуючи, що на квиток мама потратила 20 грн.

Після того випадку мені стало цікаво: а раптом і я зможу щось виграти і навіть більше ніж декілька сотень гривень? Оскільки робота у мене була скромною, – офіс-менеджер невеликої фірми, про великі гроші мені й мріяти не виходило, отримувала трохи більше мінімального окладу. Тож я почала періодично купувати квитки на пошті та в кіосках: побачила – купила. Зрештою останню спробу я зробила, придбавши квиток у торговому центрі. В той день продавець запропонувала взяти три лотерейні квитки – ну я й взяла. У глибині душі уже думала про будиночок десь на березі моря, але особливих надій не було.

Ви знаєте, лише через декілька місяців зрозуміла, що краще не потрібно витрачати на це ні кошти, ні час. От що б я зробила за ті гроші? Розтратила б на всякі дрібниці, можливо, закрила б іпотеку і на тому. Потрібно навчитися заробляти фінанси, а не отримувати їх найлегшим способом.

Добре обдумавши це, я вирішила, що потрібно брати відповідальність у свої руки. Тож ж наступного дня записала на курси, про які давно думала, – буду змінювати професію на більш високооплачувану! Тоді ніякі лотерейні квитки не будуть потрібні.

Оцініть статтю
Потрібно навчитися заробляти гроші, а не вигравати!