Проміняв дружину на друзів і розваги.

Є в мене один приятель. Ми часто з ним зустрічаємося. І в баньку любимо разом сходити, і футбол подивитися. А ще у мене є хобі теніс. Так, ми з Петром теж любимо разом зіграти в цю гру. Там власне ми і познайомилися. Я живу сам. Дружини поки ще не маю. Хоча дуже мрію про це. Якось, одного разу ми збиралися в черговий раз на гру в теніс з Петром. Але він чомусь не з’явився. Після тенісу ми домовилися, що сходимо в баню. Він також не прийшов і не пояснив у чому справа. Хоча непунктуальність і ось так залишати у невідомості інших, це не про Петра. Напевне, в нього щось сталося. Може з дружиною посварився, а вона у нього була дуже доброю і красивою.

Якось я був у них в гостях, то Христина, так звали його дружину, показала себе тільки з кращої сторони. Через тиждень телефонує до мене Петро і домовляється про зустріч.

Я саме мав вільний час і погодився. Петро прийшов до мене додому не у зовсім тверезому стані. І почав жалітися на постійні конфлікти з дружиною. Мовляв, вона його постійно контролює, не дає йому нормально проводити час з друзями. Кричить, коли він пізно повертається додому. Петро казав, що не витримає скоро цього і піде геть від дружини. Просився на декілька днів пожити в мене, щоб дружина трохи втихомирилася, як то кажуть.

Я дозволив другові, бо ж і так живу сам. Тож незручностей великих він мені не створить. Пройшов місяць. Петро і досі в мене жив. І ви знаєте, на місці дружини, я б його вже давно вигнав. Я подивився на друга з іншої сторони. Він і справді любив часто випити, пізно повертався додому. А ще одного разу привів у мою квартиру якусь молоду дівицю. Виявляється він замість того, щоб просити вибачення у дружини, ще й зраджує їй. А Христина в нього чудова і  смачно готує, і постійно порядок в домі. Не знаю, чого бракувало Петрові, живи і радій, але ж ні. А Христина, я надіюся, ще знайде своє справжнє жіноче щастя.

 

 

Оцініть статтю
Проміняв дружину на друзів і розваги.